PORADNIA DIETETYCZNA w Śremskim Sporcie!

Zapraszamy wszystkich Państwa na otwarcie gabinetu – Poradnia Dietetyczna Aleksandra Pytlak, która już od poniedziałku 24.06.2019 r. rozpocznie swoją działalność w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Poradnia znajduje się na parterze naprzeciw wejścia na siłownię. Prowadząca poradnię Ola jest dietetykiem, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness Śremskiego Sportu. Pasjonatka gotowania, promotorka elastycznego i kompleksowego podejścia do diety i treningów. Jej głównym hasłem przewodnim w pracy z podopiecznymi jest smak, zdrowie i zadowolenie klienta – sprawdź: https://www.instagram.com/unlimeated/?hl=pl

Przedstawiamy CENNIK oraz wszystkie dane potrzebne do kontaktu z Olą :

  • PORADNIA DIETETYCZNA – Dietetyk Aleksandra Pytlak
  • TELEFONICZNA rejestracja  konsultacji  – Tel: 884826309
  • Mail: unlimeated@gmail.com
  • Facebook/ instagram: unlimeated

W ramach otwarcia gabinetu w przyszłym tygodniu Ola zaprasza Was na DARMOWE KONSULTACJE od poniedziałku do piątku! Rejestracja telefoniczna (dostępne godziny 9-18).  Dodatkowo dla pierwszych 3 pacjentów zniżka 50% na dowolną pozycję z oferty!

Ponadto wszyscy kliencie posiadający aktywne karnety Śremskiego Sportu, w każdy czwartek po wcześniejszym umowieniu wizyty mogą skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej!

Skip to content