Trening i spotkanie z mistrzem olimpijskim Szymonem Kołeckim

Szymon Kołecki, były reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów był gościem Śremskiego Sportu w miniony weekend. Mistrz olimpijski z Pekinu (2008), srebrny medalista igrzysk w Sydney (2000). Dwukrotny wicemistrz świata, pięciokrotny mistrz Europy. Od 2016 roku zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który obecnie walczy dla polskiej organizacji KSW.

Po raz pierwszy w historii naszego miasta zawitał do Śremu złoty medalista olimpijski. Szymon Kołecki poprowadził trening siłowo – wytrzymałościowy dla mieszkańców naszego miasta, a głównie dla klientów strefy zajęć grupowych w Śremskim Sporcie, bo w większości to oni byli uczestnikami tych zajęć. Po treningu mistrz olimpijski przeanalizował z uczestnikami przebieg zajęć, a także odpowiadał na ich pytania i udzielał wskazówek odnośnie treningu.

This slideshow requires JavaScript.

Podczas “Spotkania z Mistrzem”, które odbyło się o godzinie 16:00 na sali fitness w obiekcie sportowym można było mistrzowi zadać pytanie oraz po zakończonym spotkania zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Gość Śremskiego Sportu opowiedział o swojej karierze sportowej, zarówno tej związanej z podnoszeniem ciężarów, jak i udziałem w walkach MMA. Poruszone zostały tematy związane z wieloletnim doświadczeniem Szymona w sporcie wyczynowym. Nasz gość opowiedział kilka anegdot z życia sportowca, reprezentanta kraju oraz  podzielił się praktycznym spojrzeniem na odżywianie, suplementację i trening.

Wydarzenie organizowane przy współpracy z firmą KRUK’s different Krzysztof Ławniczak w ramach obchodów 40 – lecia istnienia obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a. Wierzymy, że dzięki zaangazowaniu Pana Krzysztofa podobne warsztaty z równie uznanymi osobami ze świata sportu będą odbywały się częściej!

Zapraszamy do sprawdzenia obszernej relacji fotograficznej przygotowanej przez Mateusza Murasa.

Skip to content