PROXICOM GP 2019 Turniej numer 2 – zapraszamy do udziału!

Rusza kolejny, drugi turniej squasha z serii ”PROXICOM SQUASH GRAND PRIX 2019”, a odbędzie się on już 11 maja o godzinie 16:00 w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul Staszica 1a. Przypominamy, że w dniu 16 marca 2019 odbył się pierwszy turniej, gdzie wystąpiło w sumie ośmiu zawodników. Po raz kolejny wtedy mistrzem został Michał Hoffmann. Turnieje mają na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie wszystkich miłośników tego sportu w naszym mieście, także nie zwlekajcie i już teraz zapiszcie się na wydarzenie!

Nagrodą dla zwycięzcy cyklu GP 2019 będzie wysokiej jakości sprzęt komputerowy ufundowany przez firme Proxicom!

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10.05.2019r
Prosimy składać je osobiście w obiekcie Śremskiego Sportu, natomiast rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem tel. 61 222 86 83 lub email bok@sresmkisport.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 20 zł.
Zapraszamy!
PROXICOM SQUASH GP
„PSGP” to cykl turniejów, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turnieje mają na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie wszystkich miłośników tego sportu, nie tylko z naszego miasta ale także i z okolic Śremu. W nowej edycji – Grand Prix składa się z 4 turniejów, z których dwa odbywają się w pierwszej połowie roku, oraz dwa po wakacjach letnich. 
Cykl turniejów Grand Prix odbywa się dzięki firmie Proxicom – http://www.proxicom.pl

Poniżej prezentujemy klasyfikację ogólną Grand Prix:

1/ Michał Hoffmann – 30 pkt 
2/ Piotr Ratajczak – 25 pkt 
3/ Daniel Gandecki– 20 pkt
4/ Robert Gruchalski – 15 pkt
5/ Rafał Walterowicz – 14 pkt
6/ Tomir Szulczewski – 13 pkt
7/ Robert Słowiński – 12 pkt
8/ Leszek Słowiński– 11 pkt
Trzeci turniej zostanie ogłoszony w późniejszym terminie!