Akcja krwiodawstwa 2019 za nami – wyniki konkursu.

30 marca 2019 roku odbyła się kolejna zbiórka życiodajnej krwi pod Śremskim Sportem.

Współorganizatorem wydarzenia był Klub Honorowych Dawców Krwi “ODLEWNIK” w Śremie. Podczas akcji krwiodawstwa dla mieszkańców naszego miasta 22 dawców oddało 10 litrów. To znakomity wynik, natomiast nie udało się pobić tego zeszłorocznego.

Mobilny punkt poboru krwi z regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, już od godziny 9:30 przyjmował osoby zainteresowane zbiórką. W akcji wzięło udział 30 dawców, spośród nich 8 osób niestety nie zakwalifikowało się do zbiórki. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu! Dziękujemy także ekipie, która pobierała krew oraz wszystkim, którzy wspierali dawców szczególnie Pani Eli Michalskiej oraz Pani Agnieszce Ziętek z Klubu HDK Odlewnik.

Dziękujemy za ten dar! Pamiętaj – Twoja krew ratuje życie!

Przypominamy również, że osoby, które wzięły udział w zbiórce krwi przed obiektem Śremskiego Sportu, mogą do końca miesiąca tj.30.04.2018 jednorazowo skorzystać z basenu za darmo. Lista uczestników dostępna jest w kasie obiektu sportowego.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu, który obiecaliśmy przeprowadzić wśród uczestników. Z 30 osób, które wzięły udział na listę wpisało się 26 osób, z pośród których wylosowaliśmy 3 karnety na basen o wartości 100 zł!

Zwycięzcy w losowaniu karnetów na basen:

  • Aleksandra Frąckowiak
  • Beata Flak
  • Artur Dębicki

Karnety do odbioru u Pana Krzysztofa Lewandowskiego – tel. 887 888 214 lub krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl

.

 

Skip to content