Dieta w praktyce – zapraszamy na warsztaty żywieniowe.

Zapraszamy wszystkich Państwa na Warsztaty, których tematem tym razem będzie żywienie w sporcie. Spotkanie odbędzie się w sobotę 30.03.2019 r. o godzinie 16:00 w obiekcie Śremskiego Sportu na „dużej” Sali fitness.
Wykład na temat żywienia poprowadzą dla Was nasi instruktorzy zajęć fitness tj. Michał Kasprzak oraz Aleksandra Pytlak. Jeżeli nie uczęszczasz na zajęcia do naszego Klubu, zapraszamy do sprawdzenia krótkich opisów naszych gości, które znajdziecie poniżej :

Michał Kasprzak – pasjonat street workout’u, jeden z dwóch założycieli grupy Pure Workout. Michał jest instruktorem fitness oraz trenerem personalnym w naszym klubie, ponadto specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych, a także dobieraniu indywidualnych planów treningowych – sprawdź : https://www.instagram.com/michu_pureworkout/?hl=pl
Drugim gościem tego duetu będzie Aleksandra Pytlak – dietetyk,  trener personalny oraz instruktor fitness Śremskiego Sportu. Pasjonatka gotowania, promotorka elastycznego i kompleksowego podejścia do diety i treningów. Jej głównym hasłem przewodnim w pracy z podopiecznymi jest smak, zdrowie i zadowolenie klienta – sprawdź : https://www.instagram.com/unlimeated/?hl=pl

Tematy, które poruszą nasi goście to:

 1. Rodzaje diet i modeli żywieniowych.
 2. Rola głównych makroskładników w diecie (tłuszcze, białka, węglowodany).
 3. Jakość produktów spożywczych.
 4. Mity dotyczące „zdrowego” odżywiania.
 5. Ilość posiłków w diecie i pory ich spożywania.
 6. Duży deficyt energetyczny- wróg w walce z odchudzaniem.
 7. Problemy ze zwiększeniem masy ciała.
 8. Korzyści płynące z aktywnego trybu życia.
 • Kiedy: 30.03.2019 – Godzina 16:00 – 18:00
 • Gdzie: Duża sala fitness – Śremski Sport ul. Staszica 1a.
 • Koszt uczestnictwa: 10 zł.
 • Posiadacze “kart sportowych” zobowiązani są do odbicia karty przed warsztatami.
 • Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać w kalendarzu zajęć fitness.
 • Dla kogo: Zapraszamy wszystkich, nie tylko klientów Śremskiego Sportu!
 • WSZYSCY UCZESTNICY MARATONU FITNESS (02.03.2019) OTRZYMUJĄ WSTĘP WOLNY NA  WARSZTATY ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA, KTÓRE OTRZYMALI W PAKIETACH STARTOWYCH NA MARATON!

Prosimy o rezerwacje miejsc TUTAJ
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

 

Skip to content