Akcja Krwiodawstwa 2019 w Śremskim Sporcie!

Wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi “ODLEWNIK” w Śremie zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 30 marca pod obiekt Śremskiego Sportu w godzinach od 09:30 do 15:00. Zachęcamy Was do oddania krwi i wsparcia osób potrzebujących!

Wszyscy, którzy przyłączą się do akcji wezmą udział w promocji!

Dobrze wiemy, że honorowych dawców zachęcać niczym nie musimy, natomiast dla wszystkich osób, które krew oddają okazyjnie przygotowaliśmy małą promocję!
Jeżeli tego dnia oddasz krew przed obiektem Śremskiego Sportu, poza czekoladą 🙂 otrzymasz jednorazową wejściówkę na basen do wykorzystania w kwietniu, natomiast spośród wszystkich osób, które wezmą udział w akcji zostaną rozlosowane 3 karnety na basen o wartości 100 zł.

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!!!

Aby akcja przebiegła prawidłowo, podobnie jak w zeszłym roku musimy zapewnić obiecane minimum uczestników, czyli grupę co najmniej 50 osób, dlatego zachęcamy Państwa do zgłoszeń abyśmy wiedzieli jak wygląda sytuacja z zapisami!
W zeszłym roku udało sią zebrać ponad 17 litrów krwi, dla chorych oraz ofiar wypadków. W akcji wzięło udział 46 dawców krwi, tak więc w tym roku musimy przebić ten wynik!
Zgłoszenia prosimy składać osobiście w obiekcie Śremskiego Sportu, w biurze organizacji imprez lub na adres e-mail: bok@sremskisport.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
Zapraszamy !!!
Skip to content