PROXICOM SQUASH GP 2019 – zapraszamy!

„PSGP” to cykl turniejów, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turnieje mają na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie wszystkich miłośników tego sportu w naszym mieście. W tym roku wprowadziliśmy kilka zmian, tak więc Grand Prix składa się z 4 turniejów, z których dwa odbędą się w pierwszej połowie roku, oraz dwa po wakacjach letnich. Rozgrywki będą odbywać się w systemie pucharowym. Pierwszy turniej zaplanowano na sobotę 16.03.2019 r. start o godz.16.00!

Nagrodą dla zwycięzcy cyklu GP 2019 będzie wysokiej jakości sprzęt komputerowy ufundowany przez firme Proxicom!

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15.03.2019r
Prosimy składać je osobiście w obiekcie Śremskiego Sportu, natomiast rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem tel.61 222 86 83 lub email bok@sresmkisport.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 20 zł.
Zapraszamy!
W dniu 1 grudnia 2018 odbył się piąty i ostatni turniej z cyklu ” PROXICOM SQUASH GRAND PRIX 2018”. W GP udział wzięło 16 zawodników, a zwycięzcą został Michał Hoffmann, który do ostatniego turnieju pozostawał na pozycji lidera, wygrywając cały cykl. Zwycięzca otrzymał z rąk właścicieli firmy PROXICOM Pana Michała Jaśkowiaka, Łukasza Szafrańskiego oraz Tomasza Bartczaka puchar oraz nagrodę główną!

Cykl turniejów Grand Prix odbywa się dzięki firmie Proxicom.  http://www.proxicom.pl

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z zeszłorocznych edycji

 

Skip to content