Maraton Fitness Śremski Sport 2019 za nami

W sobotę 2 marca w hali sportowej przy ulicy Staszica 1a odbył się kolejny maraton fitness.Tego dnia przez 4 godziny, uczestnicy naszego wydarzenia mogli doświadczyć świetnej muzyki, litrów wylanego potu, no i przede wszystkim wspaniałej zabawy!

O godzinie 16:00 wystartowaliśmy z ZUMBĄ prowadzoną przez Olę, która doskonale rozgrzała naszych uczestników i przygotowała ich do „dania głównego”! O godzinie 17:00 podczas treningu siłowego, który został podzielony na dwa bloki – pierwszy blok prowadzony przez Kamila i Patryka z użyciem odważników kulowych Kettlebell, czyli przysłowiowa rozgrzewka przed Power Pumpem w wykonaniu Michała i Martyny. Była to najmocniejsza jednostka treningowa tego dnia, po której do akcji wkroczyły Sylwia, Aneta i Karolina z treningiem wytrzymałościowym koncentrującym się na pośladkach 🙂 Na koniec, po godzinie 19:00 stretching i relax czyli pozytywne wyciszenie przeprowadziła dla wszystkich Sylwia!

W pakietach startowych przygotowanych dla uczestników poza wodą oraz batonem regeneracyjnym uszykowaliśmy zaproszenie na warsztaty żywieniowe, które pod koniec marca poprowadzą Michał Kasprzak oraz Aleksandra Pytlak. Ponadto znajdowały sie tam wejściówki na basen oraz na lodowisko, dzięki którym uczestnicy poza aktywną sobotą mogli spędzić również mile czas w obiekcie sportowym w niedzielę 🙂
Spośrod wszystkich uczestników, którzy zakupili bilety rozlosowaliśmy kilka fantów – wśród których poza karnetami na fitness znajdowały się vouchery od Pizzeria Tropicana, BurgerLoft, Salonu Kosmetyczno – Fryzjerskiego Czas Urody, Jump Space – Park Trampolin Śrem a także kilka fantów od nas i tulipany dla wszystkich Pań od Kwiaciarni J.Górkiewicz- Woźniak!
Poniżej prezentujmey galerię zdjęć z sobotniego maratonu.

Skip to content