Green Bike Ligi Halowe – Status quo – liderzy bez zmian

Weekendowe mecze Green Bike Ligi nie przyniosły zmian na pozycjach liderów każdej z lig. Rekord wciąż śrubuje Breeding Center. Lider Ekstraligi ma już na koncie 14 zwycięstw z rzędu.

GREEN BIKE EKSTRALIGA

Sobotnie mecze 13 i 14 kolejki przebiegały pod dyktando faworytów. Lider – Breeding Center, zaaplikował po 7 goli Majorczykom i Śremskim Fanatykom. Totem rozgromił 8:0 Optico i pokonał 4:1 Agroltech, a na trzecie miejsce skoczył Adam Oil. Wykorzystał bowiem remis SBL w starciu z Wangą (2:2) i w takich samych rozmiarach – 4:1, pokonał zarówno Wartę Futsal, jak i Green Bike. Dzięki zwycięstwu 2:0 nad Agroltechem strefę spadkową kosztem Śremskich Fanatyków opuściła Warta Futsal. Jedyną niespodzianką było zwycięstwo walczącej o utrzymanie ekipy Green Bike nad Wangą (3:1).

I LIGA

W I lidze potknął się lider – Amarena. Po zwycięstwie 6:3 nad TFP Kórnik zremisował bowiem 1:1 z Niesłabinem. Piłkarze Amareny zachowali jednak 8 punktów przewagi nad Jarografem, bo ten podzielił się punktami z KS Roda (3:3). Jako jedyna komplet punktów dopisała ekipa z Ostrowa. Zwycięstwa 3:1 nad Instalatorem i 4:2 nad TFP Kórnik dały awans na trzecie miejsce. Po dwóch porażkach z podium spadła ekipa TFP. Czarną serię przerwała w końcu Biała Mewa. Co prawda z PHU Fiedler przegrała 0:2, ale potem rozgromiła 7:2 Kalejorza, który jedną nogą jest już w II lidze.

II LIGA

Whisky Shop wciąż na czele II ligi. „Czerwone diabły” najpierw trzy punkty dopisały walkowerem bo znów nie stawiło się Malibu, które najprawdopodobniej zostanie wykluczone z ligi. Potem lider ograł 4:1 ekipę Ucho Prezesa. Nasz zespół mimo bojowej postawy przegrał także 2:3 z Raitechem. Drugie miejsce po porażce 0:3 z Mar-Transem straciło Kawcze, a nowym wiceliderem są Ciachowscy. Ekipą Wędliniarstwa strzeliła po 5 goli Raitechowi i Turtlesom, co dało im sześć punktów.

Skip to content