Narty & Snowboard ze Śremu – zakończenie sezonu 2019

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy kolejną propozycję wyjazdu na narty oraz snowboard, tym razem na zakończenie sezonu.
W niedzielę 10 lutego wróciliśmy z weekendowej wyprawy do Nowe Mesto nad Metují. Podczas wyjazdu korzystaliśmy z usług współpracującej z nami firmy Beniu Sport, która w przystępnej cenie zapewniła nam moc sportowych atrakcji. W piątek o godzinie 16:00 wystartowaliśmy z Kościana, tak aby o godzinie 21:00 zakwaterować się w hotelu Rambousek w miejscowości Nowe Mesto nad Metuji. W sobotę korzystaliśmy ze stoku w miejscowości Destne, od godziny 10:00, aż do godziny 16:00 po czym wieczorem mogliśmy korzystać z czasu wolnego i zwiedzać urokliwe miasteczko w którym byliśmy zakwaterowani. W niedzielę z samego rana wyjechaliśmy do znanego Czeskiego ośrodka narciarskiego w miejscowości Janskie Łaźnie czyli popularnych „Jankach”. po zakonczonym dniu na stoku, bezpośrednio kierowaliśmy sie do Kościana aby o godzinie 21:30 wsiąść do aut i kierować się do Śremu. W sumie z naszego miasta wybraliśmy się grupą osiemnasto osobową. Z uwagi na udany wyjazd, zarezerwowaliśmy miejsce na kolejny, który odbędzie się w dniach 08.03.2019 – 10.03.2019.

Zapraszamy mieszkańców Śremu i okolic, jeżdżących na nartach oraz snowboardzie na trzydniowy wyjazdy do Czech. Koszt wyjazdu to 290 zł, w cenie którego znajduje się:

  • Przejazd autokarem do Czech i dojazd na stoki Destne, Janskie Łaźnie.
  • Nocleg w Nowe Mesto nad Metuji w hotelu Rambousek.
  • 2 śniadania, obiadokolacja w sobotę.
  • Ubezpieczenie.
  • Wyjazd odbywa się z Kościana, gdzie należy dojechać we własnym zakresie.
  • Termin 08.03.2019 – 10.03.2019

Organizatorem wyjazdu jest firma Beniu SPORT z Kościana, zgłoszeń dokonać można u Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem tel. 887 888 214 (adres e-mail: krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl ) ,lub osobiście u organizatora pod numeremj telefonu 600 878 890. Organizator tym razem zarezerewował dla nas 15 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd z Kościana nastąpi w piątek koło godziny 16:00, przyjazd do Kościana zaplanowany jest w niedzielę koło godziny 23:00.

Pozniżej prezentujemy kilka zdjęc z ppoprzedniego wyjazdu:

Skip to content