Bezpłatne zajęcia fitness pn. “SENIOR W RUCHU” już od 1 lutego!

Aktywność fizyczna to doskonały sposób na odstresowanie się, a ćwicząc regularnie poprawiamy naszą pamięć i koncentrację. Z czasem poprawiamy wygląd naszej sylwetki, zyskujemy też sprawność, która przyczyni się do zmniejszenia ryzyka urazów.

Profilaktyka zdrowia i ruchu dla osób starszych na całym świece zdobywa coraz więcej zwolenników. Senior ćwiczący w siłowni, czy na grupowych zajęciach fitness już nikogo nie dziwi. Wiele schorzeń oraz dolegliwości wieku senioralnego można pokonać właśnie dzięki optymalnemu wysiłkowi fizycznemu. Dlatego też i w Śremie od kilku lat prowadzony jest Program “SENIOR W RUCHU”. Są to zajęcia finansowane przez Gminę Śrem.

W ramach programu Spółka Śremski Sport prowadzić będzie bezpłatne grupowe zajęcia fitness, ponadto seniorzy będą mogli także skorzystać z basenu. Zapisy odbywają się drogą internetową i wystartują jutro tj. piątek 25 stycznia 2019 po godzinie 12:00. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, podobnie jak w zeszłym roku roku jedna osoba może skorzystać z 2 jednostek treningowych w tygodniu.Program senior w ruchu startuje 1 lutego i potrwa do 20 grudnia 2019! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214.

Harmonogram zajęć w tygodniu:

  • Poniedziałek – godzina 9:10 – Wzmacnianie i rozciąganie / Patryk
  • Wtorek – godzina 9:10 – Body Ball/ Aneta
  • Środa – godzina 9:10 – ABT/ Patryk
  • Czwartek – godzina 9:10 – Aerobik/ Krzysztof
  • Piątek – godzina 9:10 – Aquaaerobik/ Aneta
  • Piątek – godzina 11:00 – 13:00 basen dla seniorów.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Skip to content