Świąteczne wsparcie dla Stowarzyszenia Jasny Horyzont

W kończącym się 2018 roku, zainspirowani działaniami Polskiej akcji „Szlachetnej Paczki” postanowilliśmy zaangażować pracowników oraz klientów Śremskiego Sportu i zorganizowaliśmy świateczną zbiórkę dla dzieciaków i ich rodzin ze Stowarzyszenia Jasny Horyzont w Śremie, do akcji przyłączyła sie również firma TFP Grafika.
Każdy mógł dorzucić jakiś smakołyk, do specjalnie przygotowanych punktów na terenie obiektu sportowego. Punkty dostępne były od 6 grudnia i znajdowały się w trzech różnych miejscach. Zbiórka trwała do 19 grudnia w obiekcie przy ulicy Staszica 1a. Zbieraliśmy przede wszytskim słodycze, natomiast w koszach znalazły się również artykuły papiernicze, środki czystości oraz artykuły spożywcze. Ponadto firma TFP Grafika przygotowała specjalnie ozdobione kartony, w którch przekazaliśmy zebrane datki oraz dołożyła do nich notesy i zestawy kredek dla dzieci. Nasi pracownicy wybrali się z wizytą na finał wydarzenia, który odbył się 20 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia gdzie przygotowane wcześniej paczki zostały przekazane rodzinom.

Dziękujemy wszystkich osobom, które przyłączyły sie do akcji!

Zbiórka organizowana była dla: ŚREMSKIEGO STOWARZYSZENIE JASNY HORYZONT.

Jeżeli nie brałeś udziału w zbiórce, a chciałbyś w inny sposób wesprzeć stowarzyszenie, poniżej podajemy dane dzięki którym możesz to zrobić :

STOWARZYSZENIE JASNY HORYZONT – KRS 0000544497, NIP 7851799515, REGON 360820951 ,  z siedzibą w Śremie ul.Mickiewicza 5

nr konta w banku Santander : 15 1090 1405 0000 0001 3010 5286, www – jasnyhoryzontsrem.blogspot.com

„Stowarzyszenie powstało dzięki rodzicom dzieci niepełnosprawnych działamy w powiecie Śremskim – wspieramy dzieci i młodzież z Autyzmem , FAS, Zs. Downa , Zs. Aspergera , wady genetyczne itp. Prowadzimy rehabilitację i różnego rodzaju terapie dla dzieci niepełnosprawnych.”