Pary ćwierćfinałowe wyłonione – II runda Pucharu Ligi za nami

Obyło się bez niespodzianek podczas niedzielnych spotkań II rundy Pucharu Green Bike Ligi. Do ćwierćfinałów awansowali faworyci.

SBL nie miał żadnych kłopotów z wyeliminowaniem Śremskich Fanatyków i zaaplikował rywalom siedem goli nie tracąc żadnego. Równie wysoko i efektownie, bo 8:3 wygrał Breeding Center. Lider Ekstraligi łatwo uporał się z Wartą Futsal. Whisky Shop zgodnie z przewidywaniami „wywaliło” za pucharową „burtę” ekipę Ucho Prezesa. Nasz wzmocniony zespół skutecznie bronił się przez blisko 8 minut, ale ostatecznie przegrał 1:4. Cieszy, jednak progres, który napawa optymizmem przed batalią w lidze. Adam Oil rozgromił 7:0 lidera II ligi – Mar-Trans, a Totem wybił z głowy marzenia o awansie Niesłabinowi nokautując go 9:1. Kalejorz nie sprawił z kolei niespodzianki w starciu z Agroltechem i przegrał 0:3.

W dwóch pozostałych meczach 1/8 finału decydowały rzuty karne. PHU Fiedler pokonał po nich Kawcze, bo w regulaminowym czasie był remis 1:1. Piłkarze Kawcza karnych najwyraźniej nie trenowali, bo nie trafili ani razu. Słabo strzelał je także Jarograf, który był bliski wygrania z Green Bike w regulaminowym czasie, a tak odpadł, bo z sześciu metrów lepiej strzelali rywale.

II RUNDA – WYNIKI
ŚF CREW – SBL 0:7
WARTA FUTSAL – BREEDING CENTER 3:8
KAWCZE – PHU FIEDLER 1:1 (karne 0:1)
JAROGRAF – GREEN BIKE 3:3 (karne 0:2)
WHISKY SHOP – UCHO PREZESA 4:1
ADAM OIL – MAR-TRANS 7:0
TOTEM – NIESŁABIN 9:1
AGROLTECH – KALEJORZ 3:0

ĆWIERĆFINAŁOWE PARY –  13.01.2019
Godz.12:00    SBL – BREEDING CENTER
Godz.12:30   PHU FIEDLER – GREEN BIKE
Godz 13:00   WHISKY SHOP – ADAM OIL
Godz.13:30   TOTEM – AGROLTECH

Komplet wyników  Pucharu Ligi i Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje z Pucharu Ligi i  Green Bike Ligi Halowe na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content