Na Narty & Snowboard w 2019 ze Śremu!

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy kilka propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. W tym roku polecamy zaprzyjaźnione firmy, które zajmują się oraganizacją wyjazdów, dzięki czemu mają Państwo okazję skorzystać ze sprawdzonych usług w atrakcyjnych cenach. W latach poprzednich nie udwało się zebrać minimalnej grupy osób do wyjazdu ze Śremu, co powodowało ich odwołanie. Dlatego w tym roku „organizujemy grupę” i jedziemy na narty z firmą Beniu Sport oraz Biurem Podrózy Wawrzynowicz. Zachęcamy do sprawdzenia  następujących ofert:

Zapraszamy mieszkańców Śremu i okolic, jeżdżących na nartach oraz snowboardzie na trzydniowy wyjazdy do Czech. Koszt wyjazdu to 290 zł, w cenie którego znajduje się:

  • Przejazd autokarem do Czech i dojazd na stoki Destne, Janskie Łaźnie.
  • Nocleg w Nowe Mesto nad Metuji.
  • 2 śniadania, obiadokolacja w sobotę.
  • Ubezpieczenie.
  • Wyjazd odbywa się z Kościana, gdzie należy dojechać we własnym zakresie.
  • Termin 08.02 – 10.02.2018

Organizatorem wyjazdu jest firma Beniu SPORT z Kościana, zgłoszeń dokonać można u Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem tel. 887 888 214 (adres e-mail: krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl ) ,lub osobiście u organizatora pod numeremj telefonu 600 878 890. Organizator zarezerewował specjalnie dla nas 20 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd z Kościana nastąpi w piątek koło godziny 16:00, przyjazd do Śremu zaplanowany jest w niedzielę koło godziny 23:00.

Jednym z większych ośrodków sportów zimowych w Polsce jest Zieleniec, dzielnica Duszniki Zdrój, która zimą staje się prawdziwą Mekką dla narciarzy. Wyjazd ten z kolei organizuje Biuro Podrózy Wawrzynowicz. Odbędzie sie on 26 stycznia, wyjazd ze „Starego Targu” o godzinie 5:00 – cena wyjazdu to jedyne 95 zł! Zapisów dokonac można w Biurze Podrózy Wawrzynowicz pod telefonem : 602 597 886. Nie może Was tam zabraknąć! Zapisy na zimowe szaleństwo zostały juz otwarte, ilośc miejsc ograniczona!

Wszystkich chętnych prosimy o rezerwowanie miejsc! W razie pytań zapraszamy do kontaktu z panem Krzysztofem Lewandowskim, koordynatorem wyjazdów z ramienia Śremskiego Sportu.
Zapraszamy 🙂