Świąteczna paka dla rodzin ze Stowarzyszenia Jasny Horyzont!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym czasie czujemy się bardziej odpowiedzialni za siebie nawzajem. Pomóżmy ludziom, którzy są w potrzebie!

W tym roku postanowilliśmy zorganizować świateczną zbiórkę dla dzieciaków i ich rodzin ze Stowarzyszenia Jasny Horyzont w Śremie, do akcji przyłączyła sie równiez firma TFP Grafika. Każdy może dorzucić jakiś smakołyk, do specjalnie przygotowanych punktów na terenie obiektu sportowego. Punkty dostępne będa już od 6 grudnia, znajdować się będą przy kasie, oraz na 2 piętrze w okolicy strefy fitness. Zbieramy przede wszytskim słodycze, natomiast mile widziane będą również artykuły papiernicze, środki czystości oraz artykuły spożywcze, czyli wszystko co może znajdowac się w  Bożonarodzeniowej paczce dla dzieci i ich rodzin – pokażmy im, że święta są piękne. Każda pomoc się liczy!

Zbiórkę organizujemy dla: ŚREMSKIEGO STOWARZYSZENIE JASNY HORYZONT. Jeżeli nie korzystasz z naszego obiektu, a chciałbyś w inny sposób wesprzeć stowarzyszenie, poniżej podajemy dane dzięki którym możesz to zrobić :

STOWARZYSZENIE JASNY HORYZONT – KRS 0000544497, NIP 7851799515, REGON 360820951 ,  z siedzibą w Śremie ul.Mickiewicza 5

nr konta w banku Santander : 15 1090 1405 0000 0001 3010 5286, www – jasnyhoryzontsrem.blogspot.com

„Stowarzyszenie powstało dzięki rodzicom dzieci niepełnosprawnych działamy w powiecie Śremskim – wspieramy dzieci i młodzież z Autyzmem , FAS, Zs. Downa , Zs. Aspergera , wady genetyczne itp. Prowadzimy rehabilitację i różnego rodzaju terapie dla dzieci niepełnosprawnych.”

Nasi pracownicy wybiorą się z wizytą na finał wydarzenia, który odbędzie się 20 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia gdzie przygotowane wcześniej paczki zostaną przekazane rodzinom. Zbiórka trwa do 19 grudnia w obiekcie Śremski Sport (na basenie) przy ulicy Staszica 1a.

Zachęcamy do udziału!

Skip to content