„Pomóż Patrykowi stanąc na nogi” – wyniki charytatywnego turnieju

W niedzielę 25 listopada w hali sportowej przy ulicy Staszica 1a, odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej pn. “POMÓŻ PATRYKOWI…Stanąć na nogi”. W finale Amarena wygrała z 6:0 z drużyna Solaris, natomiast w meczu o III miejsce Eljan pokonał po karnych Defor 2:1 (mecz zakończył się wynikiem 1:1). Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Dziubałka (Romos), najlepszym zawodnikiem Przemysław Frąckowiak z Amareny, natomiast Borys Tomaszewski (Amarena) został turniejowym Królem strzelców!

Turniej zorganizowany specjalnie dla Patryka Kaczmarczyka,  który był zdrowym, wesołym, cieszącym się życiem chłopakiem. Wieczorem 17 września, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Patryk został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód. W wyniku potrącenia trafił na SOR, następnie na oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego w Śremie. Był hospitalizowany z powodu urazu wielonarządowego. W tej chwili Patryk czuje się już lepiej, ma przeprowadzaną praktycznie codziennie rehabilitację.

Organizatorem turnieju jest Firma Gawroński oraz Śremski Sport Sp.z o.o. Środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na rehabilitację. Dodatkowe informacje znajdą Państwo pod linkiem – http://zbieramsilynawooda.pl/jak-pomoc/

Poniżej prezentujemy tabelę turnieju oraz galerie zdjęć.

GRUPA 1 GRUPA 2
ELJAN – 2 miejsce w grupie 9 pkt OFLOR – 4 miejsce w grupie 2 pkt
ODLEWNIA ŻELIWA 3 miejsce w grupie 4 pkt ROMOS – 3 miejsce w grupie 7 pkt
LEOPOL – 4 miejsce w grupie 4 pkt DEFOR – 2 miejsce w grupie 8 pkt
AMARENA – 1 miejsce w grupie 12 pkt GAWROŃSKI I – 5 miejsce w grupie 1 pkt
GAWROŃSKI II – 5 miejsce w grupie O pkt SOLARIS – 1 miejsce w grupie 8 pkt

 

 

Skip to content