Zorganizuj imprezę w Śremskim Sporcie!

Zastanawiacie się nad czymś innym niż zwykłe spotkania integracyjne, na których byliście już dziesiątki razy? Albo chcecie zorganizować swoim pociechom niezapomniane urodziny w towarzystwie przyjaciół i kolegów? A może myślicie nad inną prywatną imprezą, która zawiera w sobie rywalizację?

Mamy zatem dla Państwa idealne rozwiązanie!

Śremski Sport przygotował na potrzeby naszych klientów różne oferty imprezowe, które pomogą zorganizować miło i przyjemnie czas w sposób, który nie jest dostępny nigdzie indziej. Korzystając z naszej pomocy mogą Państwo zaplanować spotkanie z gwarancją satysfakcjonującej usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy wiele form aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji gości mamy dwa w pełni zautomatyzowane tory bowlingowe, a na każdym z nich może grać nawet do czternastu osób. Zarówno początkujący gracze jak i ci zaawansowani mogą się świetnie bawić. Organizacją i wystrojem zajmujemy się my po uprzednich konsultacjach. Jeżeli nie są Państwo zainteresowani bowlingiem dla dzieci, mamy również inne atrakcje takie jak:

  • Animacje na basenie,
  • Tor przeszkód,
  • Gry i zabawy na salkach fitness, squashu i hali sportowej,
  • Inne formy zajęć takie jak, np. malowanie twarzy, rysowanie itp.

Przygotowaniem i organizacją zajmuje się Dział Organizacji Imprez Śremskiego Sportu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją zachęcamy zapoznać się ze szczegółami w odnośniku poniżej.