Charytatywny turniej halowej piłki nożnej dla Patryka!

W najbliższą niedzielę 25 listopada w hali sportowej przy ulicy Staszica 1a, o godzinie 9: 00 wystartuje charytatywny turniej halowej piłki nożnej pn. „POMÓŻ PATRYKOWI…Stanąć na nogi”. Jest to turniej zorganizowany specjalnie dla Patryka Kaczmarczyka,  który był zdrowym, wesołym, cieszącym się życiem chłopakiem. Wieczorem 17 września, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Patryk został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód. W wyniku potrącenia trafił na SOR, następnie na oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego w Śremie. Był hospitalizowany z powodu urazu wielonarządowego. W tej chwili Patryk czuje się już lepiej, ma przeprowadzaną praktycznie codziennie rehabilitację.

Organizatorem turnieju jest Firma Gawroński oraz Śremski Sport Sp.z o.o., natomiast osobą kontaktową w związku z organizacją wydarzenia jest Pan Krzysztof Szymandera tel. 512 264 976.

Środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na rehabilitację, tak, więc zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy. Dodatkowe informacje znajdą Państwo pod linkiem – http://zbieramsilynawooda.pl/jak-pomoc/

 

 

Skip to content