Niesamowity pościg Ostrowa.

Za nami pojedynki 2 i 3 kolejki Green Bike Ligi. W weekend w sali Śremskiego Sportu rozegrano 30 spotkań, w których padło sporo goli. Najciekawsze było starcie w I lidze pomiędzy Instalatorem a Ostrowem. Niecodziennym wyczynem popisali się bowiem piłkarze Ostrowa. Mimo iż przegrywali oni z Instalatorem już 0:4, po szaleńczym pościgu zdołali wygrać 6:5!

GREEN BIKE EXTRALIGA

Na najwyższym szczeblu rozgrywek obyło się tym razem bez niespodzianek. Zgodnie wygrywali bowiem faworyci, którzy będą rozdawać w tym sezonie karty i bić się o czołowe lokaty. Mimo dwóch zwycięstw pozycję lidera stracił Totem. Dzięki lepszemu bilansowi goli na czele jest teraz ekipa Breeding Center. W sobotę do zera wysoko ograła ona dwóch beniaminków – PHU Majorczyk (6:0) i Śremskich Fanatyków (5:0). Piłkarze PHU Majorczyk o minionej kolejce szybko będą chcieli zapomnieć, bo w drugim meczu też dostali lanie i to srogie – 10:1, od Optico. Nadspodziewanie łatwo z Wartą Futsal rozprawił się Adam Oil, który wygrał bez problemu 7:1. Pierwsze punkty zdobyła Wanga, która ograła 2:0 Green Bike. Ten w zaległym meczu pokonał Agroltech i dzięki temu także ma trzy oczka na koncie. Bez punktów wciąż pozostaje zespół z Wyrzeki, PHU Majorczyk i Śremscy Fanatycy.

GREEN BIKE I LIGA

Pozycję lidera I ligi bez żadnych kłopotów obronił Jarograf. Zespół ten imponuje skutecznością. Po pięciu golach zdobytych na inaugurację w kolejnych meczach trafił dziewięciokrotnie i dzięki temu ograł zarówno Kalejorza (4:1), jak i KS Rodę (5:2). Szanse na komplet punktów po 3 kolejkach straciła Biała Mewa, która po zwycięstwie 1:0 z PHU Fiedler zremisowała 3:3 z Kalejorzem, dla którego był to pierwszy punkt w rozgrywkach. Udaną niedzielę ma za sobą Amarena. Spadkowicz z Extraligi dopisał sześć punktów wygrywając mecze z bezpośrednimi rywalami, tj. TFP Kórnik i Niesłabinem. W kiepskich nastrojach salę opuszczał z kolei Instalator. Po porażce 1:2 z Niesłabinem prowadził on z Ostrowem już 4:0, by przegrać 5:6.

GREEN BIKE II LIGA

Mar-Trans to z kolei nowy lider II ligi. Żółto-czarni zaaplikowali swoim rywalom tuzin goli. Najpierw 7:1 pokonali Wędliniarstwo, a potem 5:2 Raitech. Prowadzenie straciła ekipa Turtlesów, która w hicie kolejki przegrała 3:4 z piłkarzami reprezentującymi Whisky Shop. Ci z kolei rozczarowują. Zespół, który miał dzielić i rządzić doznał bowiem drugiej porażki w sezonie. Tym razem poległ 0:2 z Raitechem. Sędziowie nie mają żadnej taryfy ulgowej dla reprezentacji Śremskiego Sportu, która startuje w lidze pod nazwą Ucho Prezesa. Mimo czerwonej kartki dla bramkarza udało się jednak wywalczyć pierwszy punkt za remis 4:4 z Malibu. Z Kawcze już tak dobrze nie poszło i skończyło się porażką 0:3.

Kolejne pojedynki i emocje związane z Green Bike Ligą już w najbliższy weekend.

Komplet wyników Green Bike Ligi na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje z Green Bike Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content