Totem z Superpucharem, inauguracja Green Bike Ligi

Meczem o Superpuchar zainaugurowaliśmy kolejny sezon halowy w piłce nożnej. Trofeum zdobył Totem, który pokonał 4:0 Instalatora. Inne zespoły mają już za sobą pierwsze pojedynki o punkty w Green Bike lidze. Bramek było sporo, a niespodzianek nie brakowało. Nasza ekipa – Ucho Prezesa, zaliczyła falstart, ale na szczęście liga dopiero co się zaczęła.

GREEN BIKE EXTRALIGA

Z sześciu zaplanowanych spotkań 1 kolejki odbyło się pięć, bowiem drużyny Green Bike i Agroltechu Wyrzeka doszły do porozumienia, co do przełożenia spotkania. Pierwsi z trzech punktów cieszyli się piłkarze Breeding Center, którzy za sprawą hat-tricka Mikołaja Bergera ograli 3:1 Klub Kibica (dawny AR Sport). Pewnie – 3:0, ze Śremskimi Fanatykami wygrał Totem, a wymęczone zwycięstwo 4:2 nad PHU Majorczyk wywalczył Adam Oil. Do podziału punktów doszło w starciu SBL z Wartą Futsal (1:1), a w najbardziej zacięty był bój Wangi z Optico. Sędzia sześciokrotnie sięgał do kieszeni po żółty kartonik. Gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów dla beniaminka zdobył Mikołaj Maśliński.

GREEN BIKE I LIGA

Pierwszym liderem zaplecza Extraligi został Jarograf. Ekipa Mariana Michalaka niespodziewanie rozgromiła aż 5:0 Amarenę, która spadła do I ligi. Udany start zaliczył inny spadkowicz – Niesłabin, który ograł 4:1 Rodę Radzewo. Jednobramkowe zwycięstwa odniosły ekipy TFP Kórnik i Białej Mewy. Pierwsza pokonała 2:1 Kalejorza, a druga sprawiła niespodziankę wygrywając 3:2 z Ostrowem. Najbardziej wyrównany był pojedynek Instalatora z PHU Fiedler. Zespół reprezentujący firmę z Chrząstowa dwukrotnie prowadził, ale rywale za każdym razem zdołali wyrównać i padł remis 2:2.

GREEN BIKE II LIGA

19 goli padło w czterech spotkaniach II ligi. Falstart zaliczyła drużyna reprezentująca Śremski Sport, a więc Ucho Prezesa. Ligowe obycie wzięło górę i Turtlesy rozgromiły nasz zespół aż 6:0. Pierwsze koty za płoty i walczymy dalej. Efektownie, bo 5:0 wygrała drużyna Wędliniarstwa Ciachowski, która zaaplikowała 5 goli Malibu zachowując przy tym czyste konto. Trzy punkty za zwycięstwo 2:0 nad Raitechem zdobyło Kawcze. Sensacją zakończył się z kolei pojedynek Mar-Trans z Whisky Shop. Faworyt ligi przegrał bowiem na inaugurację 2:4.

 

Skip to content