Halloween w Śremskim Sporcie!

Śremski Sport serdecznie zaprasza 31 października na Halloween. W tym dniu każdy bilet jednorazowy na basen i saunę będzie objęty promocją -20% (promocja jest całodniowa)

Ponadto, wszystkie dzieci, które tego dnia odwiedzą nas przynosząc dowolną pracę plastyczną w tematyce Halloween lub przyjdą przebrane otrzymają jednorazowe wejściówki na basen, które będą mogły wykorzystać w tym dniu! Spośród wszystkich prac zostanie wybrana jedna, która zostanie nagrodzona upominkiem od Śremskiego Sportu (wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada na profilu facebook – Śremski Sport).

BASEN I SAUNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

W godzinach od 17 do 20 pływalnię wypełnią dźwięki mrocznej muzyki, a wszystkie dzieci po skorzystaniu z basenu będą mogły pomalować twarze w upiornych kolorach. Będzie też można spróbować upiornego jadłospisu, który specjalnie na ten dzień przygotuje dla Was Pizzeria & Restauracja Mesa oraz skosztować dyniowego ciasta przygotowanego przez Słodką Pracownię

Zgodnie z tradycją, która przywędrowała do Nas z zachodu, nie zabraknie słodyczy – „cukierek albo psikus” to hasło przewodnie naszego wydarzenia. Basen zmieni swoje oblicze nie do poznania, a w strefie fitness zajęcia odbędą się w specjalnie przygotowanych salach 🙂 Odwiedzający będą mogli wziąć udział w mrocznych konkursach. Zapraszamy!