Co nowego w strefie Fitness #2

Już od 17 września wracamy z zajęciami grupowymi, których zabrakło w grafiku w okresie wakacyjnym. Zapraszamy Państwa do zapisywania się na zajęcia, abyśmy wiedzieli jakie treningi interesują Was najbardziej. Informujemy, że do końca pażdziernika grafik może ulec jeszcze małym zmianom. Poniżej prezentujemy przydatne informacje, oraz przypominamy o zmianach przed nadchodzącym nowym sezonem.

AQUA FITNESS 

To niezwykle efektywna forma ruchu dla osób pragnących schudnąć, mających kłopoty z kręgosłupem, ze stawami, układem oddechowym, sercowo-naczyniowym, a także dla cierpiących na dolegliwości związane z osteoporozą. To także skuteczny sposób walki  z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zajęcia w wodzie w specjalistycznych pasach wypornościowych, które utrzymują ciało w wodzie

FIT-BAR.

Odpocznij chwilę po zajęciach, zjedz coś, napij się doskonałej kawy z ekspresu ciśnieniowego, zasłużyłaś przecież na chwilę przyjemności!

PIZZERIA & RESTAURACJA MESA znana przedewszystkim z tego, że oferuje pyszną pizzę, szykuje dla Was kilka nowości. Poza stałymi daniami z karty takimi jak wspomniana wczesniej pizza prosto z pieca czy burgery z najlepszej wołowiny, drobiu i ryb. Mesa serwuje również gorące gofry i pyszne loday. Natomiast nie o tym chcielismy pisać, otóż już od września nowe zdrowe sałatki, fit ciasta oraz specjalne dania dla sportowców, ponadto koktajle białkowe, owocowe oraz wyciskane soki i smoothie!

„Pamiętajcie, że jeżeli nie byliście na treningu, a chcecie po prostu przyjść do nas ze znajomymi posiedzieć przy stoliku, napić się kawy i zjeść coś smacznego – Zapraszamy!”

SQUASH

Squash to fantastyczna gra dla dwóch osób. Jest bardzo wymagająca pod względem przygotowania fizycznego, a godzina gry pozwala spalić nawet do 1000 kcal. Szybkie tempo i mocne uderzenia sprawiają, że squash jest sportem, który pozwala się wyładować po ciężkim dniu w pracy lub w domu. Jest doskonałą formą aktywności ruchowej dla osób w każdym wieku. Zapraszamy więc do spróbowania tej formy treningu w przerwach od zajęc fitness, np. w weekendy. W celu wynajęcia kortu należy udać się do kasy obiektu lub zarezerwować telefonicznie 61 22 28 680. W najbliższym czasie uruchomimy rezerwację przez internet.

TRENINGI PERSONALNE z  Trenerami Fitness Śremski Sport

Aby skorzystać z treningu wystarczy umówić się z wybranym przez siebie trenerem. Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy wyborze instruktora lub chcesz uzyskać szczegółowe informacji prosimy o kontakt pod numerem tel. 887 888 214.Trening personalny jest przeznaczony dla wszystkich niezależnie od płci, wieku oraz  indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych, niesie ze sobą wiele korzyści, a dlatego że jest dopasowany specjalnie do każdego klienta, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia, daje lepsze efekty niż trening w grupie. Taki trening jest w stu procentach bezpieczny, gdyż trener ciągle nadzoruje, koryguje i kontroluje ćwiczącego. Ponadto reakcje organizmu na obciążenia treningowe mogą być bardzo zróżnicowane i dlatego metody treningowe powinny być dobierane ze szczególną uwagą i starannością, aby zapewnić komfort treningu i dopasować formy ruchu jak najlepiej do osobowości trenującej osoby.

SPORTY WALKI – O CO W TYM WSZYTSKIM CHODZI?

Strefa Walki to nowy element Strefiy Fitness, przeznaczony dla miłośników sportów walki. Pełna oferta dostępna jest od września w grafiku. Treningi oznaczone są na biało i dostępne dla osób posiadających karnety pn. „Sporty WALKI” oraz karnet „OPEN GOLD”. Zajęcia odbywają się w nowo powstałej sali, która znajduje sie nad restauracją MESA. Sala jest już prawie gotowa – można już na niej trenować, ale potrzebuje wykończenia, tzn. na montaż czekają wieszaki na specjalistyczny sprzęt do sportów uderzanych typu gruszki, worki bokserskie i inne. We wrześniu obowiązuje promocja na karnet Sporty Walki który kosztuje jedyne 99 zł!

SYSTEM KAR

Z uwagi na powtarzające się  „puste rezerwacje” na grupowych zajęciach fitness przypominamy o obowiązującym systemie kar za niewypisywanie się z zajęć. Wszystkie osoby, które rezerwują miejsca na zajęcia grupowe “na wszelki wypadek” a w dniu zajęć odpisują się, również bardzo prosimy o zaprzestanie takich praktyk i dokładne planowanie treningów gdyż w ten sposób blokowane są wolne miejsca na zajęcia fitness.

W przypadku dokonania zapisu i braku możliwości pojawienia się na treningu, uprzejmie prosimy o samodzielnie odpisywanie się przez Panel Klienta, lub w wyjątkowych sytuacjach telefonicznie pod numerem 61 22 28 680 lub smsem pod numerem 887 888 214, najpóźniej na dwie godziny przed zajęciami (uczulamy, iż z uwagi na charakter pracy obsługa nie zawsze będzie miała taką możliwość, za co nie ponosimy odpowiedzialności).

Pamiętajcie – w ten sposób możecie zwolnić miejsce innej osobie!

W przypadku nieodpisania się z zajęć dwa razy w tygodniu, osobom posiadającym:

  • karnet miesięczny (Open Gold, Open Fitness) w przypadku powtarzającego się nieprzestrzegania regulaminu, zastosowana zostanie blokada rezerwacji od 3 dni do tygodnia,
  • karty sportowe typu Multi Sport – zastosowana zostanie blokada rezerwacji zajęć na tydzień.
  • brak wypisu z trampolin – system usunie, rezerwację z kolejnych zajęc Jumpit

Zespół Fitness Śremski Sport.