Co nowego w strefie Fitness #1

Już od 17 września wracamy z zajęciami grupowymi, których zabrakło w grafiku w okresie wakacyjnym. Zapraszamy Państwa do zapisywania się na zajęcia, abyśmy wiedzieli jakie treningi interesują Was najbardziej. Informujemy, że do końca pażdziernika grafik może ulec jeszcze małym zmianom. Poniżej prezentujemy przydatne informacje, oraz przypominamy o zmianach przed nadchodzącym nowym sezonem.

ZMIANA CEN KARNETÓW

Drodzy Klubowicze, zaczynamy od bardzo ważnego ogłoszenia.

Od października w cenie karnetu Open Fitness znajdować się będzie również Strefa Cardio, z której korzystać mogą Państwo od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia obiektu sportowego – A to wszystko tw cenie tylko 119zł!. Jest to ukłon w stronę klientów, którzy pracują na dwie lub więcej zmian i chcą skorzystać z zajęć przed południem. Do karnetu Sporty Walki, który początkowo miał być w cenie podobnej do karnetu Open Fitness, dołożyliśmy korzystanie z siłowni. Nowe ceny naszych usług znajdują się poniżej:

Karnet OPEN GOLD zostaje w starej cenie. Likwidujemy natomiast karnety ulgowe dla usług: Siłownia oraz Strefa Cardio. Zmianie ulegną ceny wejść jednorazowych oraz pakiety treningów personalnych, które znajdują się w tabelach powyżej. Ujednoliceniu uległy ceny karnetów Open Fitness i Sporty Walki, które poza podwyższeniem cen zostały rozszerzone o dodatkowe usługi.

Zmiana cen będzie obowiązywać od 1 października.

Przypominamy również, że w Fitness Śremski Sport nie obowiązują umowy, nie ma opłaty wpisowej oraz dodatkowych kaucji, honorowane są karty benefit, fit-profit oraz ok system, z których korzystać można bez dodatkowych ukrytych opłat.

SALA MUSIC BIKE.

W okresie wakacyjnym zajęliśmy się naprawą rowerów stacjonarnych Spinner NXT w naszym klubie. Profesjonalny serwis dokonał wymiany kół w 13 rowerach zaopiekował się każdym rowerem znajdującym się w klubie fitness dokonując konserwacji i wymiany zużywalnych podzespołów. Z doświadczenia wiemy, że sprawnie działający rower to zadowolony klient, więc już od września oddajemy w Wasze ręce w 100% sprawny sprzęt.

RUNMAGEDDON.

Jak już zdążyliście zauważyć marka Runmageddon wraca do Wielkopolski z pierwszą w tym roku trasą Micro. Bieg odbędzie się w Śremie a zespół Fitness Śremski Sport weźmie czynny udział w jego organizacji, między innymi prowadząc rozgrzewki przed poszczególnymi falami biegu. Śremski Sport na biegu reprezentować będzie ekipa o nazwie #ŚREMSCYSPORTOWCY – zapisując się pamiętajcie aby w rubryce „drużyna” podać taką właśnie nazwę! Ponadto startując z nami otrzymujesz dodatkową zniżkę 10%!!! – o kod pytaj na priv Krzysztofa Lewandowskiego lub Patryka Klupsia.

Już dziś informujemy Was o nadchodzących otwartych treningach Runmageddon – poniżej podajemy daty i godzinę, a szczegółowe informacje już wkróce w wydarzeniach utworzonych specjalnie na ta okazję na Facebook’u
– 16.09 – Niedziela Godzina 10:00
– 30.09 – Niedziela Godzina 10:00
Poza naszymi instruktorami Runmageddon tj. Patrykiem Klupsie oraz Michałem Twardowski w treningu pomagać będą nasze instruktorki fitness Martyna Turajska oraz Karolina Wołodkiewicz, które z randkę z Runamageddonem mają już za sobą. Wszystkim osobom, które zechcą biec z naszymi instruktorami proponujemy falę o godzinie 10:45!

Zapisy 👉 https://bit.ly/2N4pnOx

Zobacz, jak było na Micro Runmageddon Toruń 👉 http://bit.ly/2OUxTQD

TRAMPOLINY.

Na wiosnę wprowadziliśmy nową formę zajęć fitness JumpIt. Jest to niewątpliwie mocna energetyczna forma zajęć przy super muzyce oraz z wykwalifikowaną kadrą trenerską. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem naszych stałych jak i nowych klubowiczów, dlatego przypominamy na czym polega trening na trampolinach.

Marka #JumpIt jako jedyna zakłada skakanie bez butów. Celem jest efektywniejszy trening, w którym stopa bez zbędnej podeszwy buta odgrywa bardzo ważną rolę, a co najważniejsze już od samego początku wymusza prawidłową prostą postawę! Zajęcia składają się z 4 etapów, dzięki którym trening jest harmonijny i bezpieczny dla Twojego ciała. Pierwszy etap to trening cardio gdzie zwiększamy wydolność , wzmacniamy serce i płuca, poprawiamy krążenie. Drugi etap czyli cool down, gdzie obniżamy tętno, następnie tonic workout – bardzo ważna część treningu, gdzie skupiamy sie na wzmocnieniu mięśni stabilizujących, na koniec stretching, czyli obniżenie tonusu mięśniowego, zmniejszenie ryzyka urazu czy kontuzji, przyspieszenie regeneracji.
Pamiętaj! – zanim wybierzesz się na zajęcia, zapoznaj się z przeciwskazaniami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości warto zapytać swojego lekarza o zdanie!
Zajęć #JUMPit unikamy w przypadku: ciąży, urazów, chorób serca, układu krążenia, chorób układu nerwowego i oddechowego, chorób oczu, kości, stawów, mięśni, padaczki, porażenia, endoprotez, dyskopatii, zaburzeń kordynacji lub równowagi czy zaawansowanej nadwagi .

Na sali, podczas zajęć zapewniamy opiekę trenera, który dołoży wszelkich starań byś opanował technikę i ćwiczenia w sposób bezpieczny i poprawny. PAMIĘTAJ! Jeżli masz jakieś wątpliwości zapytaj trenera prowadzącego zajęcia!

…CDN 🙂

Zespół Fitness Śremski Sport.

Skip to content