Gry podwórkowe – animacje sportowe dla dzieci już jutro!

Już jutro – 08.08.2018 kolejne spotkanie z akcją „gry podwórkowe”.

Przypominamy, że są to animacje podczas których  angażujemy społeczność lokalnych osiedli mieszkalnych – głównie dzieci i młodzież do zabaw sportowych przy wykorzystaniu dostępnej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej, boisk do kosza, placów zabaw, terenów zielonych czy boisk typu orlik. Spotkanie odbędzie się w Parku Odlewników przy pump track’u w godzinach od 12:30 do 14:15! Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z ostatnich spotkań.

„Pokażemy wam zabawy jak za dawnych lat… tznjak skakać na sakakance, wytłumaczymy na czym polega gra w narysowane na chodniku „klasy”. Dziewczynki dowiedzą się co to są jedynki i dwójki podczas gry w gumę, a chłopaki będą mogli pograć w „szukanao z piłką” oraz popularne kwadraty. Przypomnimy dziecięce gry i zabawy oraz ich zasady…. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na GRY PODWÓRKOWE!”

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu pn. „Wakacje na zdrowo i sportowo” współfinansowanego przez Gminę Śrem.

Uwaga!

Dla wszystkich osób zainteresowanych informujemy, iż w sytuacji niesprzyjających warunków pogodowych, animacje mogą zostać odwołane! Prosimy śledzić nasz profil Facebook – Śremski Sport, tam pojawi się informacja o ewentualnej zmianie terminu spotkania.