Strefa Walki wystartowała!

We wtorek 31 lipca będzie można kupić karnet do STREFY WALKI w Śremskim Sporcie. Jak narazie w okrojonej wersji wakacyjnej ale zapewniamy, że od września dostępna będzie już pełna oferta nowo powstałej strefy. W sierpniu treningi boksu prowadzić będą Krzysztof Lewandowski oraz Patryk Klupś, zajęcia grapplingu Jan Kiszewski natomiast kick boxingu Kamil Duszyński.

STREFA WALKI to nowy element Strefiy Fitness przeznaczony dla miłośników sportów walki, w skład której poza zajęciami fitness wchodzą dodatkowo strefa cardio oraz siłownia. Pełna oferta dostępna będzie już we wrześniu. Natomiast w tej chwili sala jest przygotowywana do prowadzenia zajęć. Można już na niej trenować, ale potrzebuje wykończenia, tzn. na montaż czekają wieszaki na specjalistyczny sprzęt do sportów uderzanych typu gruszki, worki bokserskie i inne.

W sierpniu spotykać będziemy się trzy razy w tygodniu. Karnet obejmował będzie zajęcia sportów walki oraz siłownię i kosztował będzie 99 zł, cena pojedyńczego wejścia na zajęcia to koszt 20 zł. Informujemy, że jest to wersja promocyjna, natomiast pełna oferta karnetowa dostępna będzie od września. Istnieje możliwość korzystania z kart sportowych – informacje w kasie obiektu.

Najbliższy trening odbędzie się we wtorek 31 lipca, limit uczestników zajęć ograniczyliśmy do 25 osób. Trening przeznaczony dla osób, które miały do czynienia ze sportami walki (BOKS/ KICK-BOXING) co najmniej w stopniu podstawowym. Zajęcia dla osób początkujących pod nazwą WPROWADZENIE DO SPORTÓW WALKI odbywać będą się od września o czym poinformujemy Państwa wcześniej.

Harmonogram sierpniowych treningów:

 • WTORKI – Trening BOKS – Patryk Klupś/ Krzysztof Lewandowski o godzinie 19:00
 • CZWARTKI – trening KICK-BOXING – Kamil Duszyński o godzinie 19:00
 • SOBOTY o godzinie 11:00 :
  • 04.08.2018 – Grappling/BJJ trening prowadzi Jan Kiszewski
  • 11.08.2018 – BOKS/K1
  • 18.08.2018 – W tym dniu trening się nie odbędzie.
  • 25.08.2018 – Grappling/BJJ trening prowadzi Jan Kiszewski.

Na trening prosimy zabrać ze sobą obuwie sportowe oraz rękawice. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer 887 888 214.