Puchar Burmistrza Śremu Beach Soccer 2018 dla LUBIATOWA!

W upalną sobotę 28 lipca na Plaży Miejskiej odbył się turniej plażowej piłki nożnej pn. Beach Soccer 2018 o puchar Burmistrza Śremu. Organizatorem imprezy poza Śremskim Sportem i Gminą Śrem był Śremski Klub Sportowy WARTA , a sponsorem części nagród w rozgrywkach open – sieć sklepów Malibu. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane były do 27 lipca, a gotowość do gry zgłosiły 23 drużyny.

W kategorii dzieci, którą rozpoczęliśmy po godzinie 10:00 wzięło udział około 100 uczestników, podzielonych na roczniki:

  • 5 drużyn z rocznika 2010/2011
  • 3 drużyny z rocznika 2008/2009
  • 3 drużyny z rocznika 2006/2007
  • 4 drużyny z rocznika 2003/2004/2005

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w rozgrywkach, które wręczał prezes Śremskiego Klubu Sportwoego WARTA Pan Dominik Sworowski.

Druga część turnieju wystartowała po godzinie 15:00. Była to kategoria OPEN (dorośli) gdzie zgłosiło się 8 drużyn. kolejność zespołów zaczynając od zwycięzców – LKS Lubiatowo, Agroltech Wyrzeka, FC Śrem, Polska, Dream Team, Na spokojnie, Prażubr oraz drużyna o nazwie „Bez Formy”, która rzeczywiście okazała brak formy w zawodach i zajęła ostatnie miejsce nie zdobywając punktów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań w grupach:

Wyniki meczy w grupach
Grupa A A. Wyrzeka Polska 1:1
Grupa A Bez Formy Na spokojnie 0:3
Grupa B LKS Lubiatowo Dream Team 7:0
Grupa B FC Śrem Prażubr 5:0
Grupa A A. Wyrzeka Na spokojnie 6:1
Grupa A Bez formy Polska 0:2
Grupa B LKS Lubiatowo Prażubr 5:0
Grupa B FC Śrem Dream Team 5:2
Grupa A A. Wyrzeka Bez formy 3:1
Grupa A Polska Na spokojnie 1:1
Grupa B LKS Lubiatowo FC Śrem 3:2
Grupa B Dream Team Prażubr 3:1

 

Punktacja – GRUPA – A
Zespół Punkty Miejsce
Agroltech Wyrzeka 7 I
Polska 5 II
Na spokojnie 4 III
Bez Formy 0 IV

 

Punktacja – GRUPA – B
Zespół Punkty Miejsce
LKS Lubiatowo 9 I
FC Śrem 6 II
Dream Team 3 III
Prażubr 0 IV

 

FINAŁY
Mecz o 1 miejsce Agroltech Wyrzeka LKS Lubiatowo 0:1
Mecz o 3 miejsce Polska FC Śrem 1:2
Mecz o 5 miejsce Na spokojnie Dream Team 4:4
/karne 2:3
Mecz o 7 miejsce Bez formy Prażubr 0:3 wo.

Czołowe zespoły turnieju uhonorowane zostały pucharami, oraz otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów. Zwycięzcami została drużyna LKS Lubiatowo, drugie miejsce przypadło zespołowi Agroltech Wyrzeka natomiast trzecie miejsce na podium zajęli piłkarze FC Śrem. Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Malicki z LKS Lubiatowo, natomiast najlepszym bramkarzem Wojciech Onsorge, który bronił słuwpków bramki w Agroltech Wyrzeka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy wygranej oraz zapraszamy na kolejną przyszłoroczną edycję!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z sobotnich zawodów.

Skip to content