Strefa walki w Śremskim Sporcie w trakcie testów

W czwartek 12 lipca o godzinie 19:00 odbył się pierwszy trening w STREFIE WALKI w Śremskim Sporcie. Poprowadzili go instruktorzy związani z skecją bokserską Warty Śrem w składzie: Krzysztof LewandowskiPatryk Klupś oraz Kamil Duszyński.

STREFA WALKI to nowy element Strefiy Fitness, w skład której wchodzą dodatkowo strefa cardio oraz siłownia, przeznaczony dla miłośników sportów walki. Pełna oferta dostępna będzie już we wrzesniu. Natomiast w tej chwili sala jest przygotowywana do prowadzenia zajęć. Można już na niej trenować, ale potrzebuje wykończenia, tzn. na montaż czekają wieszaki na specjalistyczny sprzęt do sportów uderzanych typu gruszki, worki bokserskie i inne. Sala musi zostać też przetestowana przed nadchodzącym sezonem, co właśnie czynimy.

W lipcu spotykamy się w czwartki na bezpłatnych treningach, natomiast w sierpniu dostępny będzie już regularny grafik zajęć oraz tymczasowy karnet obowiązujący podczas drugiego miesiąca wakacji. Poza ofertą Śremskiego Sportu ze strefy korzystać będą: sekcja bokserska ŚKS WARTA która przenosi się ze szkoły podstawowej nr. 6, ponadto klub Rapid oraz Szkoła Walki Leo.

Najbliższy trening jest bezpłatny, natomiast ilość miejsc ograniczyliśmy do 25. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w wydarzeniu utworzonym na facebook’u.
Trening z przeznaczeniem dla osób, które miały do czynienia ze sportami walki (BOKS/ KICK-BOXING) co najmniej w stopniu podstawowym.

Harmonogram najbliższych treningów prezentujemy poniżej:

  • 19.07.2018 – Trening BOKS – Patryk Klupś/ Krzysztof Lewandowski.
  • 26.07.2018 – Trening KICK-BOXING – Kamil Duszyński.

Na trening prosimy zabrać ze sobą obuwie sportowe oraz rękawice. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer 887 888 214.

 

Skip to content