Wakacje na zdrowo i sportowo!

22 czerwca nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim długo wyczekiwane dla wszystykich wakacje. Śremski Sport przygotował  dla Was ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych! Szczegóły poszczególnych wydarzeń akcji „Wakacje na zdrowo i sportowo” już wkrótce!

Treningi plenerowe

Z końcem czerwca startujemy z kolejną edycją letnich treningów plenerowych. Spółka Śremski Sport w tym roku przygotowała dla Was dwa treningi prowadzone przez instruktorów fitness Śremski Sport:

  • W lipcu w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 na specjalnie przygotowanym torze, z tyłu przy lodowisku za obiektem Sportowym przy ulicy Staszica 1a prowadzone będą z instruktorem Patrykiem Klupś treningi Runmageddon.
  • Przez całe wakacje zaczynając od 28 czerwca 2018, w każdą sobotę o godzinie 10:00 przy placu street workout nad jeziorem Grzymisławskim prowadzone będą treningi plenerowe przez instruktorów strefy fitness ŚS.

Turnieje sportowe

Organizowane będą na plaży miejskiej w Śremie w następujących terminach:

  • 08.07.2018 – Turniej Street Workout GP I 2018 oraz turniej Siatkówki plażowej.
  • 28.07.2018  – Turniej Street Workout GP II 2018  oraz turniej Beach soccer.
  • 25.08.2018 – Turniej Street Workout GP III 2018 oraz turniej Beach rugby.

Wszystkie w/w zajęcia są bezpłatne i będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską Śremski Sport. Dla najlepszych drużyn w turniejach przewidziane są nagrody. Warunkiem uczestnictwa dla osób niepełnoletnich będzie przedłożenie zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na udział w zajęciach. Regulaminy poszczególnych wydarzeń dostępne będą na stronie www.sremskisport.pl

Gry podwórkowe

W co drugą środę wakacji, zaczynając od lipca na terenie Miasta zorganizowane zostaną happeningi sportowe, podczas których angażować będziemy społeczność lokalnych osiedli mieszkalnych – głównie dzieci i młodzież do zabaw sportowych wykorzystując dostępną infrastrukturę sportowo – rekreacyjną, boiska do kosza, place zabaw, tereny zielone czy boiska typu orlik. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4.07.2018 – szczegóły już wkrótce na www.sremskisport.pl

Wakacyjne rajdy rowerowe

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w rajdach rowerowych w ramach akcji Rowerowy Śrem.

Terminy rajdów:

  • 07.07.2018 – kierunek Grzybno
  • 21.07.2018 – kierunek Brzednia
  • 25.08.2018 – kierunek Wyspa Edwarda
  • 15.09.2018 – kierunek Jaszkowo

Zbiórka uczestników pod Obiektem Sportowy przy ulicy Staszica 1a o godzinie 9:00. Przed każdym rajdem będziemy przypominać się postem na facebook-u i na stronie internetowej podając szczegóły wydarzenia.

Wakacje na basenie w Śremskim Sporcie.

W czasie tegorocznych wakacji dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów będą mogły skorzystać z promocyjnych wejść na basen. Promocja obowiązuje od 01 do 29 lipca 2018, w godzinach od 8:00 do 20:00. Obejmuje 1 godzinne wejście na basen i kosztować będzie jedyne 4 zł, po przekroczeniu godziny dopłata zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Promocja skierowana dla dzieci i młodzieży z Gminy Śrem po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie Gminy. Przypominamy również, że z basenu ( bez opieki osoby pełnoletniej – opiekuna prawnego ) mogą korzystać dzieci które ukończyły 13 lat.

Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji ze Śremskim Sportem! W razie pytań dotyczących akcji zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214 lub bok@sremskisport.pl