2 Trening OCR z nami!

W niedzielę 13 maja odbył się drugi otwarty treningu biegów przeszkodowych tzw. „OCR” – czyli Obstacle Course Racing……co w wolnym tłumaczeniu może znaczyć „wyścigi z przeszkodami”.

Tym razem w Parku im. W. Puchalskiego, przy placu do Street Workoutu na godzinę 10:00 wstawiło się 10 miłośników biegów z przeszkodami, trening jak poprzednio poprowadził Tomasz Żak, do spółłki z Wiktorem Borysewiczem, który również jest „weteranem” tzw. przeszkodowców. Tym razem poza workami z piaskiem i oponami uczestnicy mieli do pokonania przeszkody w bardziej naturalnych warunkach: bagna, krzaki i błoto czyli teren w Miejskim Parku Ekologicznym.

Po treningu wylosowany został karnet do strefy fitness Śremskiego Sportu, oraz podobnie jak poprzednio zebrana została karma dla zwierząd ze schroniksa w Gaju! Przed treningiem wszyscy uczestnicy zostali poinformoewani o planowanym, wspólnym starcie w Poznańskiej edycji Runmageddonu, ktora ma nastapic już 21 lipca 2018 – RUNMAGEDDON

W związku z tym zachęcamy wszystkich zainteresowanych na współny 3 już trening OCR, który odbędzie 24 czerwca w niedzielę o godzinie 10:00 – start tym razem, z pod obiektu Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica 1a!

ZAPRASZAMY!

Skip to content