„Aqua Party 50+” czyli udana impreza dla seniorów.

29 kwietnia 2018 r. w godz. 18:00 – 22:00 Spółka Śremski Sport zorganizowała imprezę dla seniorów, finansowaną ze środków budżetowych Gminy Śrem. Na basenach w obiekcie przy ulicy Staszica 1a tego dnia pojawiło się ponad 160 osób z Gminy Śrem. Wydarzenie miało na celu przede wszystkim popularyzację formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej w wodzie, integrację środowiska seniorów oraz osób aktywnych fizycznie i sportowo.

O godz. 18: 00 w udekorowanych i nastrojowo oświetlonych basenach oficjalnego otwarcia dokonał Prezes Śremskiego Sportu pan Daniel Cicharski zapowiadając wspaniały pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu Pauliny Jackowiak podopiecznej Pani Weroniki Sękowskiej z klubu AZS AWF Poznań. Po pokazie rozpoczęła się część główna imprezy czyli cztery godziny relaksu przeplatane zajęciami  Pilates i Aqua Fitness. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli nieograniczony dostęp do strefy wellness w skład której wchodzą Sauna sucha (fińska), Sauna parowa (tzw. łaźnia rzymska), Biosauna, Sauna na podczerwień (infrared), oraz do strefy relaksu, która została utworzona na małym basenie.

Aqua party uatrakcyjnili słuchacze Szkoły Medycznej “Szkoła Sukcesu” wykonując bezpłatne masaże relaksacyjne w tym między innymi masaże kręgosłupa, z kolei kosmetyczki wykonywały peeling i masaż dłoni oraz masaż twarzy i dekoltu. Uczestnicy wydarzenia mogli  bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji kosmetologa i fizjoterapeuty, a także korzystać z mokrego baru w którym, poza napojami w ofercie znajdowały się napoje oraz przekąski.

Wszystkim seniorom dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na następnych imprezach tego typu.

 

Skip to content