Maraton fitness w Śremskim Sporcie za nami!

W sobotę 28 kwietnia w hali sportowej przy ulicy Staszica 1a odbył się kolejny maraton fitness. Tego dnia przez 4 godziny, uczestnicy naszego wydarzenia mogli doświadczyć wspaniałej zabawy, świetnej muzyki, litrów wylanego potu, no i przedewszystkim zajęć na trampolinach JUMPit!

Wystartowaliśmy o godzinie 16:00 z ZUMBĄ prowadzoną przez Aleksandrę Bandurowską, która doskonale nastroiła wszystkich uczestników przed głównym daniem, czyli zajęciami JUMPit! Godzina 17:00 i 18:00 to całkowita nowość w naszym obiekcie czyli trampoliny. Maraton fitness został zoorganizowany między innymi po to, aby każdy z Was mógł się sprawdzić, poczuć tą energię i zakochać się w trampolinach tak samo jak my, a więc jest to najwyższy czas aby ogłosic, iż już wkrótce wprowadzamy nowe zajęcia do naszego grafiku czyli #MOVEit #SHAPEit #JUMPit   

Na koniec, o godzinie 19:00, klasyka gatunku czyli ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki ale w niecodzinnym wykonaniu. Zajęcia poprowadzili Michał Twardowski oraz Michał Antczak instruktorzy specjalizujący się w treningach siłowych, którzy stworzyli niecodzienną kompozycję ćwiczeń, które po wyczerpujących trampolinach na pewno zapadły Wam w pamięci!

Dodatkowo w górnej sali fitness, równolegle z programem na hali sportowej w godzinach od 16.00 – 19.00 odbywał się maraton MUSIC BIKE, który poprowadzili Mateusz i Tomek.

Maraton zakonczyliśmy o godzinie 20, jak na słoneczną i upalną sobotę frekwencja dopisała! Natomiast liczymy, że na kolejnym Maratonie Fitness, który planujemy zorganizować jesienią dopisze nam jeszcze większa! Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z „sobotniej gorączki” w Fitness Śremski Sport!

Skip to content