28 kwietnia MARATON FITNESS w Śremskim Sporcie!

Przypominamy, że Maraton Fitness Śremskiego Sportu odbędzie się 28 kwietnia 2018 w godzinach od 16.00 do 20.00! Dziś mamy dla Was grafik zajęć, jakie na pewno odbędą się tego dnia w naszym obiekcie:

  • 16:00 – ZUMBA
  • 17:00 – JUMPit trampoliny
  • 18:00 – JUMPit trampoliny
  • 19:00 – ABT

Ponadto, równolegle na drugim piętrze odbywał się będzie maraton MUSIC BIKE na co najmniej 30 rowerów!!!

  • 16:00 – 19:00 – MUSIC BIKE

Miejsce na zajęcia zarezerwuj – TUTAJ

Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów Fitness Śremski Sport oraz master trenerów marki JUMPit.

Bilety dostępne będą od 10 kwietnia w kasie obiektu sportowego, a wynosić będą : 20 zł – ulgowy, 25 zł – normalny, szczegółowe informacje na temat dodatkowych atrakcji oraz promocji, jakie obowiązywać będą w tym dniu wszystkich uczestników podamy już wkrótce. Zaglądajcie więc na naszą stronę internetową oraz profile facebook!

Ćwiczenia na trampolinach JUMPit,  to oprócz doskonałej zabawy i dawki pozytywnej energii i adrenaliny, niezwykle skuteczny trening zapewniający wymierne i trwałe efekty w poprawie kondycji, równowagi, stabilizacji i wytrzymałości mięśniowej. Uczestnicy zajęć szybko pozbawiają się zbędnych kilogramów w postaci nagromadzonej tkanki tłuszczowej, kształtując swoje ciało zwłaszcza w okolicach brzucha, pośladków oraz ud. Podczas godzinnej sesji treningowej można spalić w zależności od intensywności i masy ćwiczącego nawet do 1000 kalorii!

Dzięki dużej dawce adrenaliny i wydzielającym się endorfinom, w połączeniu z głośną i przebojową muzyką, uczestnicy uzależniają się od zajęć i wychodzą z nich uśmiechnięci, bez stresu i pełni energii. Zajęcia na trampolinach fitness JUMPit  są dla każdego bez względu na płeć, wiek i poziom sprawności fizycznej. Dzięki treningowi JUMPit każdy pokocha fitness, schudnie i stanie się uzależniony od sportu i zdrowego trybu życia. Skoki na trampolinach pokochał już cały świat! Teraz dzięki JUMPit, pokocha go również Polska.

Już dziś zarezerwujcie sobie czasu na ostatnią sobotę kwietnia!

Skip to content