Aqua Party – Senior 50+

29 kwietnia zapraszamy wszystkie osoby, powyżej 50 roku życia na imprezę pn. “AQUA PARTY 50+”, która odbędzie się na basenach Śremskiego Sportu.

Aqua Party to kontynuacja wydarzenia, które w latach wcześniejszych odbywało się pod nazwą “Tropical Party”. Podczas imprezy, oprócz kompleksu basenów i dostępu do strefy wellness:

  • Sauna parowa (tzw. łaźnia rzymska),
  • Sauna sucha (fińska), 
  • Biosauna, 
  • Sauna na podczerwień (infrared). 

Przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, w programie m.in. zajęcia fitness, strefa relaksu oraz wiele innych, o których poinformujemy juz wkrótce. Ponadto wszyscy, którzy odwiedzą nas podczas wydarzenia będą mogli skorzystać z mokrego baru w którym, poza napojami w ofercie znajdą się lody oraz słodkie przekąski. Impreza trwać będzie w godzinach od 18:00 do 22:00.

Koszt uczestnictwa to jedyne 10 zł!!!

“Aqua Party 50+” przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zakupienia biletów na w/w wydarzenie w kasie obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a w Śremie. Z tego powodu basen oraz strefa saun dla klientów indywidualnych będzie czynna do godziny 15:00.

Informacje na temat biletów oraz szczegóły wydarzenia pod numer 887 888 214.

Przypominamy również o kwietniowej promocji dla wszystkich seniorów przygotowaliśmy promocję która obejmuje wejście na basen i jacuzzi!

Zapraszamy wszystkie osoby w kwiecie wieku do skorzystania z naszej oferty dla osób po 50 roku życia (wejście na podstawie dowodu tożsamości). “Seniorzy” którzy chcą poprawić swoje samopoczucie oraz swoją  sprawność fizyczną, a przy tym czynnie odpocząć na basenach w Śremskim Sporcie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 mogą skorzystać z basenu gdzie czas pojedynczego wejścia zostanie wydłużony do 2h bez dodatkowych opłat!

Ponadto przypominamy, że w restauracji MESA trwa specjalna promocja dla seniorów kawa lub herbata w cenie 1 zł!