Pierwszy „Wielki Trening OCR” za nami!

W Wielką Sobotę na plaży Miejskiej w Śremie odbył się pierwszy otwarty treningu biegów przeszkodowych. W okolicy placu do Street Workoutu na godzinę 11:00 wstawiło się około 15 miłośników biegów z przeszkodami, a  trening poprowadził dla nich Tomasz Żak, oficjalny COACH Runmageddonu oraz Patryk Klupś pracownik Śremskiego Sportu. Uczestnicy mieli do pokonania 4 pętle przygotowane przez organizatorów, gdzie poza placem do Street Workoutu znajdowały się między innymi takie przeszkody :

  • czołganie się po piasku,
  • przerzucanie opony od ciągnika,
  • przerzucanie drewnianego pnia,
  • przysiady z obciążeniem,
  • bieg z workiem wypełnionym piaskiem,

Po treningu wylosowany został karnet do strefy fitness Śremskiego Sportu dla uczestnika, który najdłużej utrzymał się w zwisie na drążku „SW”. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu facebook, gdzie niedługo podamy termin kolejnego treningu OCR, na który już dziś Państwa zapraszamy!

Przed treningiem przeprowadziliśmy zbiórkę karmy dla zwierzaków ze schroniska w Gaju. Pokarm przekazaliśmy potrzebującym zwierzętom we wtorek! Tradycją stało się już zbieranie karmy dla schroniska w Gaju podczas Śremskiego Półmaratonu, tak więc postanowiliśmy aby podczas otwartych treningów OCR również taką zbiórkę przeprowadzać.

Przy okazji informujemy, że podobnie jak w zeszłym roku, podczas tegorocznego półmaratonu zwierzęta z Gaju mogą liczyć na naszą pomoc 😉

Skip to content