AQUA PARTY – czyli nastrojowy Dzień Kobiet w Śremskim Sporcie za nami

W sobotę 10 marca z okazji Dnia Kobiet na basenach Śremskiego Sportu w godzinach od 20:00 do 24:00 odbyło się Aqua Party, czyli specjalny, nastrojowy wieczór tylko dla Pań. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 70 kobiet, były to głównie klientki strefy Fitness znajdującej się w naszym obiekcie. Spotkanie rozpoczął Prezes Śremskiego Sportu zapowiadając wspaniały pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu Pauliny Jackowiak podopiecznej Pani Weroniki Sękowskiej z klubu AZS AWF Poznań. Po pokazie rozpoczęła się część główna imprezy czyli cztery godziny relaksu przeplatane zajęciami aquafitness. Podczas wydarzenia uczestniczki miały nieograniczony dostęp do strefy wellness w skład której wchodzą Sauna sucha (fińska), Sauna parowa (tzw. łaźnia rzymska), Biosauna, Sauna na podczerwień (infrared), oraz do strefy relaksu, która została utworzona na małym basenie.

Nocne spotkanie Dnia Kobiet uatrakcyjnili słuchacze Szkoły Medycznej „Szkoła Sukcesu” wykonując bezpłatne masaże relaksacyjne w tym między innymi masaże kręgosłupa, z kolei kosmetyczki wykonywały peeling i masaż dłoni oraz masaż twarzy i dekoltu. Uczestniczki spotkania mogły także bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji kosmetologa i fizjoterapeuty. Na basenie znajdowało się także stoisko Avonu, gdzie można było zapoznać się z szeroką ofertą kosmetyków tej renomowanej firmy. Panie mogły przebywać w tym czasie w strefie relaksu na saunach , jacuzzi i małym basenie lub korzystać z mokrego baru w którym, poza napojami w ofercie znajdowały się lody oraz słodkie przekąski. Impreza trwała do samego końca a ostatni goście opuścili basen po godzinie 24! Wychodząc z tej udanej imprezy każda uczestniczka otrzymała żółtego tulipana w ramach podziękowań za przybycie.

Wszystkim Paniom dziękujemy za obecność i zapraszamy na następne imprezy tego typu, które odbywać się będą cyklicznie w naszym obiekcie sportowym!

Dziękujemy również firmie Kwiaciarnia J.Górkiewicz-Woźniak za piękne tulipany, oraz restauracji Mesa za fachową obsługę naszych gości!

 

 

Skip to content