Tor przeszkód „WIBIT” na basenie już od 13.02.2018!

Wodny park zabaw marki WIBIT – czyli magiczna atrakcja dla dzieci w Śremskim Sporcie!

Od wtorku 13.02.2018 na Śremskiej pływalni korzystać będzie można z toru przeszkód „WIBIT” wynajętego od firmy „Splash Zone”, która jest pierwszą w Polsce firmą oferującą wynajem zestawu elementów dmuchanych na basen.

Połączenia takich elementów rozrywki tworzą tor przeszkód na basenie, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Jest on idealną formą nowego wymiaru rozrywki by urozmaicić czas wszystkim na basenie, można powiedzieć, że na dzieci działa jak magnes więc już od przyszłego tygodnia przyciągał będzie do Śremskiego Sportu! Poniżej przedstawiamy krótki opis, dane techniczne oraz regulamin korzystania z toru, aby wszyscy goście odwiedzający Nas w przyszłym tygodniu zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa.

„WIBIT” – co to jest?

„Kompletny modułowy system zabawek pneumatycznych niemieckiej marki WIBIT. Narodzony kilkanaście lat temu koncept w odsłonie na rok 2014 to już nie tylko elementy, jakie doskonale znamy z publicznych kąpielisk południowej Europy, ale także całe spektrum pomysłów na aranżację każdego publicznego basenu. Modułowość systemu pozwala z pojedynczych elementów budować tory przeszkód o niezliczonych kombinacjach. Wyścigi na czas, walka wręcz na kłodzie równoważnej, skok w dal czy skok wzwyż, to atrakcje z których można korzystać już nie tylko w otwartych akwenach wodnych, ale także na krytych pływalniach”

Bezpieczeństwo

„Elementy parku zabaw WIBIT wykonane są z wytrzymałego PVC o gramaturze 1100 g (na m2), posiadają opatentowane zawory bezpieczeństwa, po rozstawieniu nie wymagają uzupełniania powietrzem, posiadają specjalne zakładki na łączeniach, by zapobiec klinowaniu się kończyn zwłaszcza dzieci. Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone są certyfikatami TUV i GS, a także zgodnością z EN-15649.”

REGULAMIN KORZYSTANIA Z WODNEGO PLACU ZABAW