RODZINNA NIEDZIELA W ŚREMSKIM SPORCIE!

W dniu 18 lutego 2018 zapraszamy na Rodzinną Niedzielę w Śremskim Sporcie, gdzie w godzinach od 10:00 do 18:00 rodzinny bilet kosztował będzie jedynie 10 zł! (pod opieką jednego rodzica może przebywać max. 3 dzieci). W ramach jednego biletu wstępu skorzystać będzie można z basenu, lodowiska oraz sali gimnastycznej! W tym dniu na obiekcie sportowym wiele atrakcji :

 1. na basenie rozłożony będzie Wibit czyli tor przeszkód dla dzieci,
 2. basenowe animacje w brodziku o godzinie 15:00 i 16:00,
 3. sala gimnastyczna na której można będzie pokopać w piłkę, porzucać do kosza czy wziąć udział w grach i zabawach dla całych rodzin.
 4. zajęcia fitness :
  • Zumba o godz.11:00,
  • ABT o godz.12:00,
  • Spinning o  godz. 11:00 i 12:00,
  • Aqua Fitness o godz.15:00 i 16:00,

W trakcie Rodzinnej Niedzieli dzieci będą mogły spędzić czas na torze Wibit, który będzie główną atrakcją na basenie, rodzice wraz ze swoimi maluchami skorzystać z wodnych animacji prowadzonych przez naszych instruktorów. W tym samym czasie prowadzone będą dwie godziny Aqua Fitnessu. W ramach tego samego biletu usportowiona rodzinka będzie mogła skorzystać z lodowiska i sali gimnastycznej, gdzie prowadzone będą gry i zabawy dla całych rodzin.

Płacąc 10 zł można spędzić 1,5 godziny na basenie oraz nieograniczony czas na Obiekcie.
Klienci z aktywnymi karnetami fitness mają wstęp na zajęcia bezpłatnie. Za każdego dodatkowego członka rodziny dopłacamy zgodnie z cennikiem obowiązującym w obiekcie sportowym.

Zapraszamy!

Skip to content