Ruszyła runda rewanżowa – HLPN

W miniony weekend rozpoczęliśmy rundę rewanżową halowych rozgrywek piłki nożnej. W Green Bike Extralidze prowadzenie odzyskał Totem.

GREEN BIKE EXTRALIGA
W sobotę rozegrano pięć z sześciu spotkań pierwszej kolejki rundy rewanżowej, bowiem swój mecz z Niesłabinem przełożyła Warta Futsal. Prowadzenia w tabeli nie utrzymała Wanga. Beniaminek prowadził do przerwy z Breeding Center 1:0, ale przegrał 1:3. Wangę przeskoczył Totem, który zdeklasował AR Sport (10:1), a także Adam Oil, który szczęśliwie pokonał 1:0 Amarenę. SBL ograł 5:2 Defor, a cenne trzy punkty za zwycięstwo nad Instalatorem dopisał Green Bike.
I LIGA
W I lidze niezmiennie na czele Optico. W najciekawszym meczu 12 kolejki lider rozprawił się z PHU Majorczyk wygrywając 3:0. Optico wciąż jednak czuje oddech za swoimi plecami Śremskich Fanatyków. Ci pokonali 4:2 Ostrowo i są wiceliderem. Po zwycięstwie 5:3 nad Turtlesami na trzecie miejsce awansował Agroltech Wyrzeka. W czołówce wciąż TFP Kórnik, który okazał się dużo lepszy od Sarenki wygrywajć 5:1. Niestety, dwa mecze nie doszły do skutku. Punkty rywalom walkowerem oddali bowiem FC Psarskie i Konbet.
II LIGA
Ciekawie było w niedzielę podczas spotkań II ligi. Przewagę nad rywalami powiększa Mar-Trans. Lider jako jedyny spośród drużyn z czołówki dopisał sześć punktów. Najpierw pokonał 2:0 Kawcze, a potem 6:1 Malibu. Pozostałe ekipy gubiły punkty. Druga Biała Mewa przegrała 0:1 z Kalejorzem i ma już sześć oczek straty. W końcu przełamało się Kawcze, które pokonało 4:1 ekipę Feniksa. Ta z kolei rozgromiła 6:2 Ciachowskich, co tylko potwierdza, że w II lidze każdy może wygrać z każdym.
W najbliższy weekend przerwa na Puchar Ligi.

Komplet wyników i tabela na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje z Green Bike Extraligi, a także I i II ligi także na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content