Bezpłatne zajęcia fitness pn. „SENIOR W RUCHU”

Aktywność fizyczna to doskonały sposób na odstresowanie się, a ćwicząc regularnie poprawiamy naszą pamięć i koncentrację. Z czasem poprawiamy wygląd naszej sylwetki, zyskujemy też sprawność, która przyczyni się do zmniejszenia ryzyka urazów.

Profilaktyka zdrowia i ruchu dla osób starszych na całym świece zdobywa coraz więcej zwolenników. Senior ćwiczący w siłowni, czy na grupowych zajęciach fitness już nikogo nie dziwi. Wiele schorzeń oraz dolegliwości wieku senioralnego można pokonać właśnie dzięki optymalnemu wysiłkowi fizycznemu. Dlatego też i w Śremie od kilku lat prowadzony jest Program “SENIOR W RUCHU”. Są to zajęcia finansowane przez Gminę Śrem.

W ramach programu Spółka Śremski Sport prowadzić będzie bezpłatne grupowe zajęcia fitness, ponadto seniorzy będą mogli także skorzystać z basenu. Zapisy odbywają się drogą internetową i wystartują jutro tj. środa 31 stycznia 2018 po godzinie 15:00. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, od tego roku jedna osoba może skorzystać z 2 jednostek treningowych w tygodniu.Program senior w ruchu startuje 1 lutego! W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 887 888 214.

Skip to content