Kolejna runda Pucharu Ligi.

Znamy ćwierćfinalistów Pucharu Ligi
Dwa zespoły drugoligowe: AP Trans i Fenix znalazły się w gronie ośmiu drużyn, które awansowały do ćwierćfinałów Pucharu Ligi.
Mecze 1/8 finału rozegrano w minioną niedzielę. W grze o puchar pozostaje Instalator, który mecz z AR Sport rozpoczął od straconej bramki, ale wygrał 3:2.
O niespodziankę postarał się Fenix. Drugoligowcy zaaplikowali aż pięć goli pierwszoligowej ekipie PHU Majorczyk i wygrali 5:2. O półfinał powalczą z Instalatorem.
Do ćwierćfinału przebiła się Wanga. Beniaminek Green Bike Extraligi okazał się lepszy od Breeding Center wygrywając 3:0, co także jest małym zaskoczeniem. Rywalem Wangi będzie SBL, który wysoko, bo 5:1 pokonał Niesłabin.
Największą niespodzianką jest jednak odpadnięcie Adam Oil, który po karnych przegrał z Green Bike. W regulaminowym czasie był remis 2:2, a karne lepiej strzelali piłkarze Green Bike. Zacięty był pojedynek TFP Kórnik z Agroltech. Zespół z Wyrzeki wygrał 2:1 i to on spotka się z pogromcom Adam Oil.
W ćwierćfinale nie zagra Warta Futsal, która na mecz z AP Trans stawiła się w zdekompletowanym składzie tj. z trzema piłkarzami w polu. Drugoligowcy zagrali fair play, ale po czterech minutach i tak mieli jednego zawodnika w polu więcej, bowiem czerwoną kartką ukarany został Mateusz Dziubałka. Piłkarze AP wykorzystali szansę i wygrali 8:5. Ich półfinałowym przeciwnikiem będzie Totem, który nie bez trudu pokonał Śremskich Fanatyków 3:0.

ĆWIERĆFINAŁOWE PARY:
TOTEM – AP TRANS
AGROLTECH – GREEN BIKE
SBL – WANGA
INSTALATOR – FENIX

 

Skip to content