Otwarcie lodowiska już w ten piątek!

Wszystkich chcących zaznać trochę zimowego ruchu zapraszamy na lodowisko do Śremskiego Sportu. Lodowisko jest obiektem działającym sezonowo, w okresie zimowym. Oferuje swoim gościom taflę sztucznie mrożonego lodu o wymiarach 40 na 15 metrów. Przy lodowisku można skorzystać z usługi ostrzenia łyżew, natomiast w tym sezonie Spółka nie będzie prowadzić odpłatnie wypożyczalni łyżew.( W tym roku  nie doposażyliśmy wypożyczalni w nowe łyżwy. Na stanie posiadamy tylko łyżwy z poprzednich sezonów za wypożyczenie których, nie będziemy pobierać opłaty. Osobom, które cenią sobie komfort jazdy proponujemy wyposażyć się we własne łyżwy.)

W piątek 5 stycznia otwieramy lodowisko dla mieszkańców Śremu. W dniu otwarcia organizujemy specjalne wejścia dla dzieci ze szkół podstawowych z Gminy Śrem, które tego dnia będą mogły jeździć na nim całkowicie za darmo. Przypominamy że lodowisko znajduje się w Obiekcie Sportowym przy ul. Staszica 1a i aby do niego dotrzeć, po wejściu do budynku trzeba kierować się w prawo korytarzem, na końcu którego znajduje się kasa. Harmonogram godzin otwarcia oraz cennik prezentujemy poniżej.

Na wyposażeniu lodowiska dostępnych jest dziewięć chodzików przeznaczonych dla najmłodszych uczestników zabawy na lodzie. Chodziki są pomocne podczas nauki jazdy na łyżwach, zostały wyposażone w wygodne uchwyty po obu stronach, dzięki czemu najmłodsi są bezpieczni i mogą stabilnie utrzymać się na lodzie podczas samodzielnej jazdy. Dzięki dopasowanej wadze i odpowiedniej konstrukcji pomagają lepiej utrzymać równowagę i wyrabiają naturalną postawę, przez co nauka jazdy staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

W tym roku poza czterema chodzikami, które dostępne były w poprzednim sezonie, dostępne są dodatkowe pingwinki (5szt) dzięki przyłączeniu się do akcji z Kinder Pingui.

„Przekazując lodowiskom sprzęt do bezpiecznej nauki jazdy na łyżwach, kaski oraz odblaskowe kamizelki, Kinder Pingui oferuje dzieciom radość z pysznej zabawy jaką jest jazda na łyżwach a rodzicom pewność, że ich dzieci mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na lodzie.”

W tym roku Śremski Sport przystąpił do kampanii Kinder Pingui  dzięki której osoby korzystające z lodowiska mogą wziąć udział w konkursie – szczegóły na stronie – lodowiskakinderpingui.pl

 

Lodowisko czynne jest codziennie od godziny 7:00 do 22:00, harmonogram przerw technicznych prezentuje się następująco:

  • 11:00 – 11:30 – przerwa techniczna
  • 14:00 – 14:30 – przerwa techniczna
  • 17:00 – 17:30 – przerwa techniczna
  • 20:30 – 21:00 – przerwa techniczna

 

Skip to content