Wyrównane pojedynki w Pucharze Ligi

W niedzielę dokończono pojedynki I rundy Pucharu Ligi. Szczęśliwie, bo po karnych do 1/8 finału awansowały AR Sport i SBL.

W meczu fazy przedwstępnej zespół Deforu poradził sobie z Optico wygrywając 2:0, a następnie ci sami piłkarze sprawili sporo kłopotów SBL. Mecz był  wyrównany i zakończył się remisem w regulaminowym czasie gry dlatego konieczne były rzuty karne. W tych szczęście dopisało „bankowcom” i to oni zagrają dalej.
O podobnym „farcie” może mówić AR Sport. Przed rokiem odpadł on z FC Psarskie i w tym los ponownie skojarzył oba zespoły w pucharowej drabince. Pierwszoligowcy objęli prowadzenie i zanosiło się na powtórkę. Tymczasem AR Sport zdołał wyrównać i padł remis 1:1. Karne świetnie bronił bramkarz AR Sport i dzięki niemu ekipa Radosława Nawrockiego tym razem „przeszła” FC Psarskie.

Pewnie do II rundy awansowali Niesłabin i Wanga. Pierwszy z zespołów Extraligi nie dał szans Jarogafowi pokonując zespół II ligi 5:2, z kolei drużyna Adama Klaka gładko rozprawiła się z Turtlesami wygrywając 6:2.
Z walki o awans przeciwko Breeding Center zrezygnował Oflor, który nie stawił się na mecz oddając tym samym miejsce w 1/8 finału rywalom. W grze o puchar liczy się wciąż broniący tytułu Instalator, który nie bez trudu pokonał 2:0 Kalejorza Kaleje. Sześć goli Raitechowi zaaplikowali piłkarze PHU Majorczyk i również oni meldują się w kolejnej fazie. Karnymi pachniało w meczu Mar-Trans – Fenix, ale w ostatnich sekundach gola na wagę zwycięstwa 3:2 i awansu zdobyli piłkarze Fenixa.

Komplet wyników na stronie http://www.ligihalowe.pl/

Relacje z Puchalu Ligi oraz Green Bike Extraligi, I i II ligi także na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content