Pierwsze mecze Pucharu Ligi

Obyło się bez niespodzianek w I rundzie Pucharu Ligi. Do kolejnego etapu awansowali bowiem faworyci.

Spośród dziewięciu niedzielnych spotkań bez wątpienia najciekawszy był pojedynek Amareny z Green Bike. Piłkarze Amareny szybko zadali trzy ciosy i prowadzili 3:0. Wydawało się, że mają rywali na przysłowiowym widelcu. Tymczasem Green Bike nie dał się znokautować, a wręcz przeciwnie podniósł się z „desek” i wygrał 6:4. Bohaterem meczu został Norbert Konieczny, który zdobył dla Green Bike 5 goli.

Sensacją zapachniało przez chwilę w starciu Adam Oil z Kawcze. Drugoligowiec prowadził bowiem z pretendentem do mistrzostwa Extraligi 2:1, ale piłkarze Adam Oil wrzucili szósty bieg i wygrali 7:2.    Totem prowadził z Ostrowem już 5:1, ale potem wrzucił na „luz” i skończyło się na zwycięstwie 6:4.     Po pięć goli swoim rywalom zaaplikowali Śremscy Fanatycy i Agroltech. Pierwsi pokonali 5:1 Wędliniarstwo, a drudzy w takich samych rozmiarach ograli Malibu.

TFP Kórnik zagrał fair play ze zdekompletowaną Sareną i wygrał 6:2. W kolejnej rundzie zagrają także Warta Futsal i AP Trans. Zespół z Extraligi męczył się z KS Rodą, ale wygrał 2:1 z kolei AP Trans po golach Macieja Fujaka i Piotra Wróbla pokonał lidera II ligi – Białą Mewę.

W najbliższą niedzielę dokończenie I rundy Pucharu Ligi.

Komplet wyników na stronie http://www.ligihalowe.pl/

Relacje z Puchalu Ligi oraz Green Bike Extraligi, I i II ligi także na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content