Bal Sportu w Gościńcu Niezapominajka 27.01.2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w imprezie karnawałowej pn. Bal Sportu, która odbędzie się 27 stycznia 2018 w Gościńcu Niezapominajka w Dalewie. 

„Niezapominajka w Dalewie to lokal łączący komfort i wygodę z duchem tradycyjnej polskiej gościnności.To idealne miejsce na organizacje przyjęć weselnych, komunijnych, spotkań biznesowych, konferencji, bali oraz imprez okolicznościowych.”

Cena uczestnictwa wynosi 240 zł za parę. Jak co roku będzie wspaniała zabawa i wiele ciekawych atrakcji oraz loteria fantowa z szeroką gamą nagród rzeczowych. Podczas kolejnej edycji balu zabawę umilać będzie nam zespół Colorado!

Zgłoszenia oraz rezerwacji dokonać można w biurze organizacji imprez pod numerem telefonu 61 222 86 83 lub u Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem tel. 887 888 214 (adres e-mail:bok@sremskisport.pl ) , lub osobiście w  Obiekcie Sportowym przy  ul. Staszica 1 a. Zgłoszeń i wpłat należy dokonać do dnia 12 stycznia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Skip to content