Fitness Śremski Sport wraca!

Drodzy Klienci!
Informujemy, że grafik zajęć fitness na przyszły tydzień dodaliśmy wczoraj, zapraszamy więc do zapisów:

https://sremskisport.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec

Obowiązywał on będzie do końca przyszłego tygodnia, w sobotę 25 listopada udostępnimy kolejną jego wersję na następny tydzień. Karnety na zajęcia fitness w sprzedaży, dostępne będą od poniedziałku 20.11.2017 w kasie obiektu na I piętrze. Strefa fitness obejmuje poszczególne usługi ;

  • siłownia
  • zajęcia grupowe fitness
  • cardio

Na każdą z poszczególnych usług można zakupić karnet w cenie 99 zł normalny/ 85 zł ulgowy. By korzystać ze wszystkich form, czeka na Państwa karnet „OPEN GOLD” , który dodatkowo obejmuje PÓŁ GODZINY DARMOWEGO BASENU po zajęciach GRATIS. – w pierwszym tygodniu sprzedaży (tj 20.11.17 – 26.11.17) będą mogli Państwo zakupić go w promocyjnej cenie za jedyne 119 zł.

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem klientów posiadających karty sportowe, które uprawniają do korzystania z poszczególnych usług obiektu sportowego przy ulicy Staszica 1a, honorujemy następujące karty: BENEFIT SYSTEM, FIT PROFIT, OK SYSTEM – informacje o dostępnych usługach znajdą Państwo pod linkiem :

https://sremskisport.pl/informacja-dla-klientow-posiadajacych-karty-firm-benefit-system-fit-profit-system/

Jakiekolwiek pytania związane ze strefą fitness prosimy kierować do Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem telefonu 887 888 214.

Wszystkich niecierpliwych prosimy o wyrozumiałość w nadchodzącym okresie, na który zbiegło się wiele spraw organizacyjnych, takich jak powrót do obiektu sportowego, otwarcie basenu czy wdrożenie nowego systemu obsługi klienta! Zmieniamy się dla Was, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu aby to wszystko poukładać. Drodzy klienci czekaj na Was nowi instruktorzy, nowe formy zajęć, i dodatkowa całkowicie nowa sala fitness. Przyjdź i poznaj Nas na nowo!”

Do zobaczenia!

 

Skip to content