Zapisy na naukę pływania wystartowały!

Informujemy, że spółka Śremski Sport podjęła współpracę w zakresie nauki i doskonalenia pływania ze szkołą pływania ChlorekSwim należącą do firmy AR+ Jakub Jaeschke.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym prowadzone będą w grupach 4-5 osobowych. Ich realizacja zaplanowana jest na dni robocze w godzinach popołudniowych oraz w weekendy w godzinach porannych. Do dyspozycji szkoły ChlorekSwim przeznaczamy wybrane tory na dużym basenie oraz mały basen, dla oswajania z wodą młodszych dzieci.

Zapisy na zajęcia prowadzić będzie bezpośrednio ChlorekSwim poprzez stronę internetową. Grafik zaplanowanych zajęć oraz szczegóły dotyczące płatności znajdą Państwo na stronie organizatora www.chlorekswim.pl w zakładce „Śremski Sport” dedykowanej naszemu obiektowi.

kontakt do zapisów

Organizator zająć nauki i doskonalenia pływania udostępnia dla Państwa wygodny numer telefonu 791 464 286, jednak jednocześnie ze względu na duże zainteresowanie lekcjami sugerujemy kontakt na drodze elektronicznej poprzez formularz kontaktowy lub adres email: chlorekswim@gmail.com.

Skip to content