Green Bike oficjalnie sponsorem halowej Extraligi!

Jak wcześniej informowaliśmy firma Green Bike została sponsorem I halowej ligi piłki nożnej, która w tym sezonie została przekształcona w „Green Bike Extra Ligę”. Dokładnie w środę 27 września, w siedzibie sponsora podpisana została umowa o współpracy, na mocy której firma Green Bike sponsorować będzie extra ligę przez 5 następnych sezonów.

Przypominamy, że zgłoszenia do rozgrywek HLPN przyjmujemy do dziś tj. 2.10.2017 r. w siedzibie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a, lub pocztą elektroniczną na adres krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl.
Szczegółowe informacje dla zainteresowanych grą, dostępne są w biurze Śremskiego Sportu, lub pod nr tel. 887 888 214. Dla wszystkich drużyn trenujących na hali sportowej przypominamy cennik wynajmu:

Przypominamy Państwu o podjętych próbach uruchomienia Ligi Oldboyów z obniżonym limitem wiekowym – 35 lat i starsi. Na tą chwilę gotowość do gry wyraziły 3 zespoły, natomiast aby liga wystartowała potrzebne jest co najmniej sześć drużyn. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 887 888 214 w celu uzyskania szczegółowych informacji. Rozgrywki ligowe rozpoczniemy pod koniec października 2017 r. poniżej natomiast prezentujemy zdjęcia wyremontowanej hali sportowej 🙂

Skip to content