Zmiany w Halowej Lidze Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018

W środę 20 września w sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Śremie im. Heliodora Święcickiego odbyło się zebranie organizacyjne w/s w nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej gdzie poinformowano, że Firma Green Bike została głównym sponsorem rozgrywek Ligi Halowej w Śremie.

Podczas spotkania przedstawiciele drużyn poinformowani zostali o utworzeniu Ekstraligi. Zostanie ona przekształcona z pierwszej ligi HLPN, gdzie wiodącą zmianą względem pozostałych lig, będzie możliwość zgłoszenia do gry czterech zawodników zrzeszonych w rozgrywkach WZPN, w pozostałych ligach zgłaszać można dwóch zawodników jak dotychczas. Ponadto zmiany objęły też komisję odwoławczą ligi – od tego sezonu każda liga posiadać będzie swoja komisję, która składać się będzie z przedstawicieli wyznaczonych z poszczególnych drużyn danej ligi. Dodatkowo wprowadzono grę na auty – zmiana ta podyktowana jest bezpieczeństwem uczestników i jest wynikiem remontu hali sportowej, a dokładniej wymianą drzwi i związanym z tym powstaniem wnęk drzwiowych. W związku z wprowadzeniem gry na auty planowany jest udział drugiego sędziego technicznego podczas rozgrywek.

Według harmonogramu prac związanych z remontem hali sportowej, planowany start treningów na hali to pierwszy tydzień października, natomiast rozgrywki ligowe rozpoczniemy w terminie 28-29.10.2017. Przypominamy, że zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 2 października 2017 r. w siedzibie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a, lub pocztą elektroniczną na adres krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl, natomiast wpłaty dla zespołów zgłoszonych do 21 października – koszt zgłoszenia zespołu to 800 zł.

Dodatkowo, chcielibyśmy uruchomić w tym sezonie Ligę Oldboyów z obniżonym limitem wiekowym – 35 lat i starsi.Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 887 888 214 w celu uzyskania szczegółowych informacji – koszt zgłoszenia zespołu to 500 zł.

Regulamin zostanie udostępniony na stronie internetowej sremskisport.pl już wkrótce, natomiast szczegółowe informacje dla zainteresowanych grą, dostępne są w biurze Śremskiego Sportu, lub pod nr tel. 887 888 214.

HLPN – zgłoszenie zespołu

HLPN – karta zgłoszeń zawodników 2017-2018

Skip to content