FitLabs opiera się na wiedzy

FitLabs to firma, która można powiedzieć, wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle większości polskich przedsiębiorstw. Nie da się bowiem ukryć, że w swojej zdecydowanej większości polskie firmy cały czas jeszcze opierają się na niskich kosztach pracy i prostych zleceniach wykonywanych w dużych ilościach. FitLabs jest realizacją postulatu działalności opartej na wiedzy, opartej na wysoko wykwalifikowanych pracownikach oraz na korzystaniu z zaawansowanych technologii nie tylko od czasu do czasu czy w nietypowych sytuacjach, ale po prostu na co dzień.

Zaawansowane technologie na każdym kroku

O produkcji różnego rodzaju wspomagaczy dla sportowców wiemy już bardzo wiele. Proste kwestie związane z żywieniem sportowców, także w kwestii przeróżnych odżywek, nie są dzisiaj niczym szczególnie skomplikowanym. Wiele z takich spraw nie było dla nikogo tajemnicą jeszcze przed wprowadzeniem metody naukowej, czyli kiedy wiedza tego typu pochodziła głównie z praktyki i intuicji. W dzisiejszych czasach oczywiście nie ma już możliwości, by dokonywać jakichkolwiek postępów bez wykorzystywania nawet nie samej metody naukowej, ale bardzo zaawansowanych technik badawczych, które nie raz zahaczają o poziom kompetencji charakterystyczny dla neurochirurgii czy eksploracji kosmosu.

Nie jest to żadna przesada, ponieważ badanie cząsteczek, czy wręcz tworzenie zupełnie nowych cząsteczek, jakie do niedawna były jeszcze tylko w marzeniach naukowców, to dzisiaj praktycznie codzienność pracowników FitLabs. Nie jest oczywiście tak, że tworzą one rzeczy zupełnie nowe. Po prostu ich rozumienie świata jest obecnie tak zaawansowane, że są w stanie przekształcać zwykłe rzeczy w rzeczy niezwykłe. Lekarze, farmaceuci i sami sportowcy dobrze wiedzą, jak wielką różnicę sprawia trochę inny sposób obrobienia zupełnie normalnej substancji czy podanie jej w sposób specjalistyczny, który polega na wykorzystaniu odpowiednich stymulatorów czy katalizatorów. W ten sposób naukowcy z FitLabs są w stanie przesuwać granicę możliwości człowieka i doprowadzają do tego, że świat sportu może nas zadziwiać poprzez bicie rekordów do niedawna uchodzących za już leżące poza granicami ludzkich możliwości.

Badania i rozwój

Innowacyjny charakter FitLabs i różnica, jaka dzieli FitLabs oraz inne firmy na polskim rynku, opiera się głównie na tym, że postulowane na każdym kroku badania i rozwój w FitLabs są realnie realizowane, a nie tylko postulowane niczym powtarzana tylko dla zasady mantra. Badania i rozwój to podstawowe pole działalności FitLabs, gdyż nikt w tej firmie nie jest zainteresowany tym, co już dzisiaj mamy. Jest to oczywiście najczęściej punkt wyjścia do poszukiwań, ponieważ nowe rozwiązania nigdy nie rosną na drzewie i nie biorą się znikąd, ale nikt nie będzie skłonny do pozostania na odpowiednim poziomie. To samo, ale inaczej też nie jest wystarczająco dobre.

Filozofią FitLabs jest dowiadywanie się jak najwięcej o przedmiocie badań firmy oraz wykorzystywanie tej wiedzy dla dobra ludzkości, a przynajmniej dla tej części, która jest zainteresowana produktami FitLabs. Badania i rozwój dla celów firmy są równie ważne i żaden z tych elementów nie jest nigdy pomijany czy zaniedbywany. Wiedza, dzięki której możliwe jest stworzenie czegoś nowego, może pochodzić tylko z badań, ale trzeba mieć na uwadze, że teoria żywienia i aspekty praktyczne tego procesu to dwie różne rzeczy i FitLabs w pełni ten problem dostrzega oraz praktycznie rozwiązuje. Zaufać FitLabs to znaczy zaufać firmie, która wie jak zdobywać wiedzę i potrafi ją przekładać na realia prawdziwego świata.

Skip to content