Zakończenie letnich treningów plenerowych

W czwartek 7 września zakończyliśmy „wakacje na sportowo” a wraz z nimi cykl letnich treningów plenerowych. Spotykaliśmy się w miejskiej scenerii trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. W sumie odbyły się aż 34 treningi, podczas których instruktorzy Fitness Śremski Sport w składzie Martyna Turajska, Michał Twardowski, Martyna Mostowska, Sylwia Sapuła oraz Marta Skrzypczak dawali z siebie wszystko aby utrzymać w Was w formie w okresie wakacyjnym 😉

Podczas ostatniego treningu, mimo niesprzyjającej pogody udział wzięło ponad 30 osób. Wśród uczestników wylosowaliśmy 4 miesięczne karnety na zajęcia fitness, które już od poniedziałku zaczynają się w Gimnazjum nr 1( Szkoła podstawowa nr. 5 ) w Śremie, na które wszystkich Państwa zapraszamy!

Na zajęcia fitness obowiązywać będą miesięczne karnety w następującej cenie:

  • 79 zł – normalny – karnet open
  • 65 zł – ulgowy – karnet open

Aktualny grafik prezentujemy poniżej :

Siłownia pracuje w normalnym trybie już od połowy lipca. Podczas remontu szatni znajdujących się przy hali sportowej powiększyliśmy siłownię o kilkanaście metrów kwadratowych, pomieszczenia zostały odświeżone oraz dołożyliśmy kilka nowych urządzeń.

Poniżej przypominamy ceny karnetów jakie obowiązują na siłownię :

  • Karnet open – 99 zł
  • Karnet open ulgowy – 79 zł
  • wejście jednorazowe  – 15 zł

W przypadku, gdyby chcieli Państwo korzystać jednocześnie z siłowni i zajęć fitness prosimy o kontakt pod numerem – 887 888 214.

Skip to content